14. ročník ATC RoadShow startuje v dubnu

Společnost AT Computers zanedlouho vyráží na další tradiční ATC RoadShow. Resellery uvítá v šesti městech České republiky a ve třech slovenských. Velký důraz bude opět věnován osobnímu přístupu.

ATCATC zákazníky a obchodní partnery uvítá 16. dubna v ostravském Park Innu, 17. dubna v brněnském Golf resortu Kaskáda, 18. dubna v pražském Aquapalace, 24. dubna v plzeňském Primavera hotelu, 25. dubna v libereckém hotelu Zlatý lev a 26. dubna v pardubickém hotelu Zlatá štika. RoadShow bude pokračovat na Slovensku, a to v Košicích, Banské Bystrici a Žilině od 4. do 6. června 2019. Účast je pro resellery zcela zdarma, jen je potřeba se registrovat přímo na stránkách AT Computers.

Celodenní program je složen z krátkých, ale informacemi nabitých prezentací obchodních partnerů z řad předních výrobců a dodavatelů ATC. Chybě nebudou I-tec, Avacom, iGet, Honeywell, OWA Armor, Virtuos, LG, Epson, Jabra, Cisco, BenQ, D-Link, Brother, TP-Link a Belkin. I Mluvit se bude i o projektech ATC, a to X-Diablo, X-Play a X-Pos. Aktivní zákazníci mohou sbírat žetony, které si mohou směnit za hodnotné dárky v tradiční tombole.

„Loni naši RoadShow navštívilo v ČR přes 360 a na Slovensku bez mála 200 resellerů, kteří si přišli pro novinky a možnost osobně probrat obchodní záležitosti s vendory i našimi obchodníky. Jsme moc rádi, že můžeme přinášet nový směr byznysu, upozorňovat na novinky a mnohdy netradiční komodity. Bez informací a přehledu se dnes dá obchodovat jen těžko. Přijďte tedy nasát informace a třeba budete překvapeni, co vše lze úspěšně prodávat,“ dodal Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Registrujte se zde.

Související články

Leave a Comment