Unikátní X-Diablo Double uvedla na trh AT Computers

x-diablo_double2_ohen

Společnost AT Computers uvedla na trh revoluční počítačovou sestavu X-Diablo Double pro gamery. Jedná se o 2 nezávislé PC v 1 case.

ATCUž od pohledu jde o raritu, která na československém trhu nemá obdobu – jde o 2 nezávislé, samostatně spustitelné počítače v jedné case. ATC má zatím v nabídce 2 verze – první pod názvem X-Diablo Double Gaming + Stream s rozdílnými konfiguracemi obou částí a druhou verzi pod názvem X-Diablo Double Double, kde mají obě části stejnou konfiguraci.

V sestavě X-Diablo Double Gaming + Stream zajistí levá strana PC extrémní výkon pro profi gaming a pravá strana PC dodá výkon pro dokonalý stream, youtubering i práci. Můžete tak hrát hry a přitom je streamovat, aniž by vám to ubíralo na výkonu a brzdilo to vaši herní jízdu. To vše zajistí procesor Intel Core i7-10700K vč. vodního chlazení Fractal Celsius S36 RGB, grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER OC 8G, paměť 32GB DDR4-3200MHz HyperX Predator RGB, disk SSD 1TB Samsung 980 PRO NVMe M.2PCle a základní deska GIGABYTE Z490 AORUS ELITE AC v levé části PC. Pravá část obsahuje komponenty zajišťující trvalý výkon pro streamování i práci – procesor Intel Core i5-10600K vč. vodního chlazení Fractal Celsius S36 RGB, grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER OC 8G, paměť 16GB DDR4-3200MHz HyperX Predator RGB, disk SSD 1TB Samsung 980 PRO NVMe M.2PCle a základní deska GIGABYTE Z490I AORUS ULTRA.

Koncová cena je 139.990 Kč vč. DPH a zákazník sestavu najde pod kódem 11554660.

V sestavě X-Diablo Double Double najdete 2 nezávislé samostatně spustitelné počítače ve stejné konfiguraci, které umožní strhující bitevní duel dvou hráčů. Komponenty jsou opět od špičkových výrobců – od ASUS je základní deska ROG STRIX B460 Gaming a grafická karta GeForce RTX2060 SUPER 8GB OC, nechybí procesor Intel Core i5-10500 vč. vodního chlazení Fractal Celsius S24 RGB, paměť 16GB DDR4-3200MHz HyperX Predator RGB a Samsung 1TB SSD 980 Pro. Koncová cena je 99.990 Kč vč. DPH a zákazník sestavu najde pod kódem 11554661.

A tímto nabídka nekončí, zákazník si může sám vybrat, jaké komponenty má sestava obsahovat – limitovaný je pouze maximálním využitelným prostorem case.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, dodává: „Z této rarity pod značkou X-Diablo máme velkou radost a budoucnost ukáže, zdali počítač X-Diablo Double raritou zůstane, či se stane vyhledávanou verzí, nejen pro hráče. Pro první verzi X-Diablo Double Gaming + Stream jsme zvolili nejdokonalejší nejvýkonnější dostupné komponenty na světovém trhu – zákazník tak získá jedinečný, extrémně výkonný stroj.“.

Vyjádřil se také Jaromír Rozsíval, který má u ATC na starosti rozvoj gamingové sítě X-Play: „Jsem velmi potěšen, že se X-Diablo, jako výrobce špičkových herních sestav, nebojí ukazovat směr a nové trendy v tomto dynamicky se rozvíjejícím segmentu. Jako vždy je X-Diablo určeno i pro nejnáročnější zákazníky, kteří požadují spolehlivost, kvalitu i výkon zároveň. Tento model určitě patří ke špičce toho, co lze aktuálně v ČR i na SK vyrobit a jsme na to patřičně hrdí.“.

Produkty značky X-Diablo má u ATC na starosti Petr Rakus (rakus@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment