Ocenění Canon získalo ATC

ATC oceneni Canon

Výrobce Canon ocenil společnost AT Computers, nejlepším distributorem v oblasti spotřebního materiálu, pro rok 2021. Vztahuje se jak na Českou republiku, tak i na Slovensko.

ATComputers logoSlavnostní předání se uskutečnilo 17. února 2022 – zástupci Canonu se v brněnském resortu Kaskáda sešli s nejvýznamnějšími obchodními partnery z řad distributorů z České republiky a ze Slovenska, aby v rámci tohoto pravidelného QBR probrali výsledky za minulý rok. Z toho ATC vyšlo jako největší distributor spotřebního materiálu z pohledu výše obratu a odneslo si za toto prvenství dané ocenění.

Ocenění od Petra Kouby, managera distribuce Canon, převzal Martin Harazím, ředitel nákupu ATC, který se k ceně vyjádřil: „Jsme velmi potěšeni, že se nám už tolik let daří výborná spolupráce s kolegy z Canonu a toto ocenění to jen dokládá. Věřím, že v tomto úspěšném partnerství budeme pokračovat i nadále. A také bych chtěl poděkovat našim skvělým zákazníkům za důvěru, kterou v nás již mnoho let vkládají“.

Petr Kouba za Canon doplnil: „Oblast spotřebního materiálu je pro nás samozřejmě klíčovou, jak z pohledu obratu, tak i z pohledu profitability a jsme rádi, že ATC díky vzájemné vynikající spolupráci toto ocenění obhájila.“

ATC spolupracuje s firmou Canon již od roku 2009 a její produktové portfolio má na starosti Jiří Sikora (sikora@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment