Ďábel vystrkuje růžky aneb X-DIABLO EXTREME NTB je tady

X-DIABLO EXTREME NTB

ATCV tomto případě podle obrázku spíše uši, ale u těchto tajuplných bytostí to vlastně s úplnou jistotou nikdo neví. A co je to vlastně za ďábla? Je to absolutní novinka letošního roku na trhu herních notebooků. Přichází s ní herní obchodní síť X PLAY společně se společností INTEL a tudíž je všem jasné, že výrobcem tohoto herního ďábla je společnost AT Computers.

Produktová řada s nejvyšší pravděpodobností ponese název X DIABLO EXTREME NTB, bude mít více variant a to minimálně podle procesoru. Vybrat si budete moci notebook s procesorem I5 (typové označení Intel® Core™ i5-1135G7) nebo I7 (typ Intel® Core™ i7-1165G7) a také grafiku. Na výběr budou jak integrovaná grafika Intel® Iris® X, tak varianta s RTX 3060 nebo RTX 3070.

Windows 11 logoVšechny informace ještě nejsou známy, ale pár detailů již teď odhalíme. Takže pojďme na detaily. Čím že se tento herní notebook může pochlubit?

Intel logoPojďme společně uvařit takovýto notebook v našem AVERIA TECHLABu. Začneme ingrediencemi: Základem je INTEL platforma pro notebooky Intel NUC M15 Laptop Kit BBC710BCU7B01. K tomuto základnímu „kitu“ přidáme trochu RAM, třeba 16GB Dual-Channel LPDDR4x-4266MHz, doplníme to SSDéčkem M.2 1TB Samsung 980, zamícháme tam grafickou kartu RTX 3070, Wi-Fi 6 AX201 a posledním detailem jsou Windows 11 Pro. Vše to zamícháme a dáme na pár minut do hardwarové pece a máme herní notebook na světě. No, všichni víme, že takto jednoduché to určitě nebude, to by to doma potom vařil opravdu skoro každý.

x diabloNa další detaily si ještě počkejte. Už teď to ale vypadá na zajímavý herní notebook, který se bude snažit zamíchat kartami produktů na herním trhu. Držíme v redakci palce, aby premiéra vyšla. Až budeme mít tento kousek v AVERIA TECHLABu, věřte, že se mu podíváme na zoubky, protože se něco šušká o extrémní výdrži baterie, což je bolavou patou většiny herních notebooků.

Související články

Leave a Comment