ATC získalo ocenění Jabra

Jabra_2 oceneni

Společnost AT Computers získala ocenění od společnosti Jabra „Distributor of the year 2022 Video“.

Ocenění předával Nicolas Bliaux (Jabra Vice President/Managing Director Eastern Europe, Ukraine & CIS, Middle East, Turkey and Africa) na Jabra CEE partner konferenci 2023, která se konala v Krakově 14. a 15. června 2023. Za ATC cenu přebrali Petr Suk (Senior Sales Representative ATC) a David Vyvial (Senior Product Manager ATC).

Spolupráce AT Computers a Jabra se datuje již od roku 2014 a ATC má ve své nabídce kompletní B2B portfolio.

Nicolas Bliaux během předání ocenění prohlásil: „AT Computers bezpochyby patří mezi nejvýznamnější a největší partnery Jabra v celém středoevropském regionu. Jsem nesmírně potěšen, že mohu ocenit vynikající práci, kterou AT Computers odvádí v oblasti rozvoje prodeje videokonferenčních řešení od Jabra. Videokonference představují pro Jabru relativně nový segment, a proto jsme nadšeni, že se při rozšiřování našeho podílu na tomto rostoucím trhu můžeme spoléhat na tak silné partnery.”

David Vyvial k ocenění dodal: „Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce s kolegy z Jabra. Toto ocenění jen dokládá usilovnou práci celého ATC týmu a poděkování patří také našim věrným resellerům, kteří špičkové produkty Jabra nakupují právě u nás.“.

Produkty Jabra má u ATC na starosti právě David Vyvial (vyvial@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment