AT Computers znovu spouští sérii živých vysílání ATC zpráv

ATC zprávy 2

První podzimní ATC Zprávy 2 v živém vysílání, budou již zítra, tj. v úterý 22. 9. v 14:00 hodin. Vysíláním vás opět provedou Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, a Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC. Shrnou novinky ze světa IT, popis současného dění, vývoj trhu, nejdůležitější promoakce a mnohem více. Těšit se můžete na novinky o produktech a službách od zástupců společností HP, Lenovo, Epson, Acer, Asus a Dell. I tentokrát proběhne také několik anket a soutěží a výherci si z tomboly vyberou své odměny.

Živé přenosy budou probíhat každé úterý v 14:00 hodin, zhruba až do listopadu 2020 – aktuální odkaz pro přihlášení najdete na www.atcomp.cz.

„Chceme našim resellerům během hodiny vysílání věcně a efektivně shrnout nejzajímavější novinky za daný týden. Prostor dostanou i vendoři, aby zákazníky informovali o nových produktech, dostupnostech apod. Věříme, že je důležité tyto informace k resellerům dostat alespoň takto online, když dnešní doba osobním setkáním zrovna nepřeje.“, dodává k živému vysílání Martin Wanke.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment