AT Computers získalo exkluzivní ocenění Jabra

ATC Jabra

ATCAT Computers získala od společnosti Jabra ocenění „Best Marketing Distriburion Partner in CEE“. Cenu ATC převzalo na konferenci v Budapešti 16. října.

Ocenění za společnost Jabra předával Joel Hamon (President EMEA & CALA) a za AT Computers převzal cenu David Vyvial, product manager této značky. Ocenění bylo zejména zásluhou úspěšných ATC setkání a RoadShow, kterých se Jabra jako dodavatel aktivně účastní. Kromě již zmíněných akcí dále ATC zajišťuje pro Jabru marketingové a dárkové předměty, rollupy, DTP apod. ATC s Jabrou spolupracuje již 6. rokem – do portfolia k produktům Jabra z komerční divize přidali v roce 2018 produkty Jabra Consumer.

„Jsme velmi rádi, že naše dlouhodobá vzájemná spolupráce v oblasti marketingu byla Jabrou oceněna. Moc si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci“, vyjádřil se k ocenění Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

ATC nabízí celé profesionální audio portfolio značky Jabra včetně nového videokonferenčního produktu Panacast, které je unikátním zařízením se 180° 4K šířkou záběru. Produkty této značky má na starosti senior product manager David Vyvial (vyvial@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment