Zúčastněte se Megavýroční soutěže ATC o 250 cen

ATC megasoutez 25let

Společnost AT Computers vyhlásila megasoutěž k 25. výročí od svého založení. Zúčastnit se mohou všichni, kteří mají u ATC registraci.

Každý týden v pondělí bude na českém i slovenském webu ATC vyhlášena nejméně jedna otázka, na které budou účastníci moci odpovědět po dobu 14 dní. Některé vtipné, některé historické z IT, některé tipovací. Volit budou z odpovědí A až D, kdy pouze jedna odpověď bude správná – jen pozor, jakmile odpověď jednou odešlou, už ji nelze změnit. Zúčastnit se mohou opravdu všichni, kteří u AT Computers mají registraci – v soutěži budou zadávat své unikátní WR. Výhercům bude rozdáno 250 cen vč. 3 počítačů (každý v hodnotě 25.000 Kč), exkluzivních kšiltovek ATC „Limited edition 25“ a speciálního, doslova zlatého ATC vína.

Zaměstnanci společnosti se většinou soutěží zúčastnit nemohou, ale ATC je o tuto výroční nechce připravit, jen si pro ně připravilo speciální vyhodnocení – budou mít vlastní pořadí o 50 cen.

K soutěži se vyjádřil Martin Wanke, marketingový ředitel ATC: „Rádi bychom poděkovali všem partnerům a zaměstnancům, díky kterým letos slavíme 25 let od osamostatnění AT Computers. Za tu dobu jsme se, věřím s velkou většinou z vás, stali i přáteli, a tak teď můžete zavzpomínat na historii IT a ATC. A místy se i pobavit na náš účet. Bez vás by to nešlo! Hned 250 z vás oceníme za nejlepší tipy. Přeji v soutěži ATC hodně štěstí a těším se na viděnou na další z desítek akcí ATC!“.

Více informací najdete na http://www.atcomp.cz/ a na http://www.atcomp.sk/.

 

Související články

Leave a Comment