Brněnská společnost Forscope je oficiálním distributorem softwaru Icewarp

Forscope je oficiálním distributorem softwaru Icewarp

Česká společnost Forscope, která dodává druhotný software firmám a veřejným institucím v 10 evropských zemích, se nově bude soustředit také na úspory v cloudu. Je totiž novým prodejcem platformy IceWarp.

Forscope se tak stává druhým oficiálním distributorem této platformy založené na webovém prohlížeči, jejíž původ je rovněž v České republice. IceWarp je alternativou k Microsoft 365 a Google Workspace, v porovnání s oběma řešeními je však výrazně levnější – v případě Microsoftu o 50, ve srovnání s Googlem pak o 69 procent. Zejména pro středně velké podniky a veřejné instituce se tak může jednat o zajímavou možnost, jak zajistit snadnou kooperaci v týmu i celé organizaci za bezkonkurenční cenu.

IceWarp přitom nabízí stejné funkce jako konkurence, tedy především práci na sdílených dokumentech, online konference, týmový chat, e-mail na vlastní doméně, kalendář a mnoho dalších. Vše se přitom nachází v jediném okně webového prohlížeče. Využít lze i mobilní aplikaci, pracovat tedy můžete doslova odkudkoli.

Mezi hlavní výhody produktu IceWarp bezesporu patří nejen lepší cena, ale také jednoduchost použití, přístup „vše v jednom” a zvýšená ochrana uživatelských dat – v porovnání s konkurencí se totiž zákazníci mohou spolehnout, že data jsou nejen chráněna, ale navíc jsou využívána pouze v rámci cloudového úložiště a nemají další komerční využití.

TZ

Související články

Leave a Comment