ZEBRA SYSTEMS vyhlásila nejlepší lokální prodejce za rok 2022

ZEBRA SYSTEMS vyhlásila nejlepší lokální prodejce za rok 2022

Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor s přidanou hodnotou v segmentu kybernetické ochrany, ocenila na svém každoročním setkání své nejlepší české a slovenské partnery za rok 2022. Ocenění společnosti ZEBRA SYSTEMS za loňský rok si odnesli prodejci řešení Acronis, GFI Software a N-able podnikající zejména v MSP segmentu, což odráží trend rychle rostoucí poptávky zákazníků po SaaS službách a rozšiřující se nabídky partnerů s MSP službami.

Zebra ocenila tyto partnery za rok 2022:

Acronis Fastest Growing MSP CZ (Nejrychleji rostoucí MSP partner v České republice) – ITS Office Technology s.r.o.

Acronis Fastest Growing MSP SK (Nejrychleji rostoucí MSP partner na Slovensku) – IT Služby plus s.r.o.

GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – COMES spol. s r.o.

Kerio Saas Partner (Nejlepší partner řešení Kerio SaaS) – Kinet s.r.o.

GFI Loyalty Partner (Ocenění za loajalitu) – Cheops s.r.o.

GFI Best Partner (Partner roku) – JKC s. r.o.

N-able Most Active New MSP (Nejaktivnější nový MSP partner) – bezva IT partner s.r.o.

„Chtěli bychom poděkovat všem českým a slovenským prodejcům za jejich vysoký výkon v roce 2022, zejména pak za to, že dokáží s pomocí našich řešení zachytit rychle rostoucí poptávku koncových zákazníků po MSP službách,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Na letošním vyhlašování jsme zaznamenali historicky nejvyšší účast ze strany partnerů, což nás jednak velmi těší a jednak zavazuje do budoucna. Od našich softwarových dodavatelů jsme na akci slyšeli povzbudivé zprávy ohledně připravovaných inovací, které jak pevně věříme dále posílí konkurenceschopnost a obchodní výsledky našich prodejců.”

O ZEBRA SYSTEMS

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s 30 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice, na Slovensku a v jihovýchodní Evropě. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je distributorem produktů Acronis, GFI Software, N-able, Cloudflare a AST. Více na www.zebra.cz.

TZ

Související články

Leave a Comment