Veeam dosáhl nejlepšího výsledku

meziroční růst

Loňský rok pro společnost Veeam byl rekordní. Uzavřela velké množství zakázek a to i díky svým partnerům, VARům. Zabodovala i na dalších polích a dále pro vás vylepšuje své portfolio služeb a produktů.

Veeam uzavřel v roce 2017 více zakázek o hodnotě přesahující 500 000 USD než za posledních šest let dohromady, přičemž dosáhl 62% meziročního nárůstu zakázek od velkých podniků a může se pochlubit 500% ročním nárůstem počtu zakázek o hodnotě přesahující 1 mil. USD.

Společnost vybudovala komplexní jednotnou platformu pro ochranu dat a zajištění dostupnosti, když uvedla na trh produkty Veeam Backup pro Microsoft Office 365, Veeam Agent, Veeam Availability Console a Veeam Availability Suite 9.5 Update 3 s integrovanou správou, které společnosti Veeam umožňují chránit jakoukoliv aplikaci, jakákoliv data, jakýkoliv cloud.

Cloud je nejrychleji rostoucím segmentem v podnikání společnosti Veeam již devět čtvrtletí po sobě. V roce 2017 společnost Veeam vykázala 50% meziroční růst svého podnikání v oblasti cloudu. S 57% meziročním nárůstem výnosů v oblasti cloudu za 4. čtvrtletí a s více než 1,1 milionem virtuálních strojů, které nyní chrání cloudové služby partnerů společnosti Veeam z řad poskytovatelů cloudu a služeb (VCSP), se společnost v cloudovém segmentu prosazuje ještě dynamičtěji. Veeam má téměř 18 000 VCSP partnerů, přičemž v roce 2017 je nově online více než 1 200 nových poskytovatelů.

Dařilo se i na poli partnerství. Došlo tak rozšíření spolupráce s firmami jako NetApp, IBM Cloud, VMware a Oracle Solaris. Řešeními Veeam Availability je nyní chráněno více než 16,3 milionů virtuálních strojů, jen ve 4. čtvrtletí došlo k nárůstu o více než 1 milion.

Související články

Leave a Comment