Setkání prodejců Acronis – Velké Pavlovice 2018

Acronis setkání partnerů

V srdci vinařství se odehrálo první letošní setkání prodejců společnosti Acronis. Velké Pavlovice a vinařský penzion André uvítal všechny příznivce a resellery této značky. Plán byl jasný, seznámit přítomné s novinkami, naučit je ještě lépe prodávat, vybrané partnery ocenit za spolupráci v roce 2017 a také si užít neformální část.

Před prezentačním plátnem se střídal jeden zástupce Acronisu za druhým a posluchačům předávali informace vedoucí ke zvýšení obratů. Užitečná byla prezentace odhalující hlavní novinky nedávno vydaného zálohovacího řešení Acronis Backup 12.5 Update 2. Následovalo povídání o novinkách v zálohování v prostředí VMware. Nechyběla ani ukázka toho, co umí Acronis Files Cloud.

Skvělou prezentaci o Blokchainu a Bitcoinech měl Štěpán Bínek. Ten prakticky ukázal, jak pracují kryptoměny, jak probíhá jejich těžba a zpracovávání transakcí. V krátkosti také poreferoval o dalších kryptoměnách jako je Ethereum či Litecoin a jejich historii, současnosti a budoucnosti.

Dost bylo novinek. Po dvou prezentačních blocích se všichni těšili na vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším partnerům za loňský rok a to hned ve třech kategoriích. Oceněnými jsou:

Acronis Service Provider of 2017: ACMT
Acronis Best Friend of 2017: Jaroslav Holeček
Acronis Partner of 2017: Texi Dačice

A po práci zábava. Dalším bodem dne byla společná večeře, po které následoval kulturní program. Protože se účastníci setkání sešli ve vinné šlechtitelské stanici, hlavním programem byla řízená degustace vybraných odrůd a nechyběla ani cimbálová muzika.

Související články

Leave a Comment