Ve Švandově divadle se zjišťovalo, Kdo je tady ředitel?

Kdo je tady ředitel

Dánskou komedii Kdo je tady ředitel? zhlédli obchodní partneři ostravského distributora eD system. Na divadelní inscenaci do pražského Švandova divadla dorazilo bezmála 290 účastníků.

Komedie o řediteli, kterého nikdy nikdo neviděl. Tak divadlo prezentuje hru autora, který patří k nejvýraznějším filmovým tvůrcům dneška a svět jej nyní zná pod jménem Lars Von Trier. V kombinaci s režijním podáním Daniela Hrbka a skvělým výkonem Michala Dlouhého se představení ukázalo jako výborná volba.

„I když hra Kdo je tady ředitel? není letošní novinkou, neustálý zájem o ni prozrazuje, že se jedná o skvělý divadelní kousek. Hra z IT prostředí byla od začátku do konce plna vtipných scén, kdy publikum vybuchovalo smíchy. V kombinaci s vynikajícími výkony herců ze Švandova divadla musím říct, že se večer opravdu povedl a partneři odcházeli z divadla příjemně naladěni a s úsměvem na tváři,“ uvedla organizátorka akce Lenka Paříková z eD system.

Divadelní večer organizuje eD system pro své významné obchodní partnery každoročně. V minulých letech účastníci zhlédli například komedii Cry Baby Cry nebo Ideální manžel. Kromě samotného kulturního zážitku si účastníci mohli během přestávky a po představení vychutnat číši vína, která pro ně byla připravena v divadelní kavárně a foyer divadla.

Související články

Leave a Comment