V regionu CEMA je eD system nejlepším distributorem spotřebního materiálu HP

cup

Ostravský distributor eD system získal od společnost HP titulu Nejlepší distributor spotřebního materiálu HP v regionu střední a východní Evropy, Středního východu a Afriky. Předávání cen nejlepším obchodním partnerům za minulý rok proběhlo v rámci akce HP Distribution Partner Conference CEMA, která se konala na Maltě.

„Ocenění si velmi vážíme, je to pro nás v podstatě první titul takovéto globální úrovně,“ uvedl ředitel nákupu eD system Jan Novák s tím, že mezi kritérii, která HP hodnotilo, byl celkový obrat, nárůst obratu a počet aktivních zákazníků

„Pro eD system je to další ocenění za celoroční píli v roce 2017, což je pro nás odrazem toho, že jsme svou práci dělali dobře a kvalitně. Zároveň je to ale i impuls pokračovat touto cestou dále,“ uvedl Petr Slouka, výkonný ředitel eD system, a připomněl, že firmě se dlouhodobě daří v oblasti periférií výrazně posilovat.

Distributor si tak za rok 2017 připsal další úspěch. V únoru mu hned dvě ceny předala společnost Canon, která jej zvolila Nejlepším distributorem periférií za rok 2017 i Nejlepším distributorem roku 2017 na českém i slovenském trhu. V lednu jej jmenovala společnost Oki Nejlepším distributorem hardwaru OKI v České republice za rok 2017. V prosinci již poosmé vyznamenala HP, když jej v rámci předávání cen HP partner roku zvolila Největším distributorem HP v prodeji Computing & Printing produktů.

Související články

Leave a Comment