USB flash disk Datashur Pro s kryptováním

iStorage Datashur Pro

Zabezpečení dat na armádní úrovni splňuje nový USB flash disk Datashur Pro do společnosti iStorage. Pokud vaši zákazníci potřebují uchovat citlivá data, a navíc je mít pořád s sebou, potom jim doporučte toto skvělé řešení.

iStorage LogoiStorage Datashur Pro pcVypadá jako klasický USB flash disk, ale všechny hned jistě zaujme svou klávesnicí, která u tohoto zařízení není obvyklá. Ta opravdu naznačuje, že nejde o obyčejné paměťové úložiště. iStorage Datashur Pro s kapacitou 4 až 64 GB (s cenou od 1 850 do 5 300 Kč), kryptuje data na armádní úrovni pomocí hardwarového skriptovacího čipu využívající 256bitové AES šifrování – všechna zapisovaná a čtená data jsou kryptována v reálném čase. Datashur Pro nevyžaduje instalaci žádného software a je nezávislý na operačním systému a platformě.

Datashur Pro má vestavěnou nabíjecí baterii, která umožňuje zadat 7-15místný PIN kód na vestavěné klávesnici před připojením zařízení do USB portu. V případě ztráty nebo krádeže zařízení si může uživatel oddychnout s vědomím, že všechna data na zařízení Datashur Pro jsou bezpečně kryptovaná a nikdo jiný se k nim nedostane.

Výhody iStorage Datashur Pro:

  • iStorage Datashur Pro detailReal-time hardwarové šifrování vojenské úrovně AES 256bit.
  • Není třeba instalovat žádný software nebo ovladač. Zadáte PIN, připojíte a pracujete.
  • Ochráněno pomocí PINu. Možnost nastavení administrátorského a uživatelského PINu. Tuto vlastnost ocení zejména velké organizace.
  • Nezávislé na operačním systému nebo platformě – kompatibilní s Windows, Mac, Linux, Android, Thin Clients & Embedded Systems.
  • Ochrana proti pokusu prolomení hesla hrubou silou.
  • Každé zařízení je identifikovatelné, což umožňuje vytvoření „White listu“ pro oprávněná USB zařízení.
  • Každé zařízení iStorage disponuje ochranou proti pozměnění firmwaru, tudíž nehrozí riziko zavirování systému a následného úniku dat.

ATC

 

Související články

Leave a Comment