eD system distributorem telefonů RugGear

RugGear

Ostravský distributor eD system se stal oficiálním distributorem značky RugGear. Sortiment zahrnuje klasické tlačítkové telefony, tlačítkové telefony s Androidem i smartphony. Kromě toho do portfolia eD přibyl také tablet RG910 s operačním systémem Android 8 Oreo.

„Značku máme jako jediný distributor v oficiální distribuci pro český, slovenský i polský trh, dále ji distribuujeme lokálním distributorům do Pobaltí,“ uvedl ředitel nákupu Jan Novák a dodal, že servis pro eD system zajišťuje společnost VSP Data. „Za zmínku určitě stojí mobil RG850. Jde o celosvětově první odolný telefon s úhlopříčkou 18:9, který má navíc tenké tělo a edge to edge technologii displeje,“ přiblížil produktový manažer Tomáš Glomb. Jak dodává, RugGear doposud směřoval své aktivity výhradně do enterprise segmentu. „Výrobce se soustředil především na společnosti z oblasti průmyslu, nyní rozšiřuje své působení i na koncové zákazníky,“ doplnil Tomáš Glomb.

Značka RugGear na trhu působí již více než deset let a vyvíjí produkty určené do nejnáročnějších podmínek. Její mobily i tablety jsou odolné proti pádům, vodě i prachu a jsou tak vhodné do drsného pracovního prostředí. Jako své další přednosti výrobce uvádí precizní německý design a vynikající kvalitu.

Více informací ke značce RugGear poskytne produktový manažer Tomáš Glomb (+420 724 338 888, tglomb@edsystem.cz).

Související články

Leave a Comment