Tech Data získala od Dell EMC ocenění Outstanding Contribution

Ocenění Outstanding Contribution

Tým společnosti Tech Data Distribution spravující oblast střední a východní Evropy získal od svého partnera, společnosti Dell EMC, ocenění Outstanding Contribution. Cenu převzali zástupci CEE týmu na výročním setkání Tech Data a Dell EMC dne 21. března 2018 v Bratislavě.

Outstanding Contribution je jednou z cen, které každoročně uděluje společnost Dell EMC v rámci spolupráce s globálním distributorem Tech Data. Pro získání ceny v rámci Tech Data Awards for Dell EMC jsou hodnoceny různé faktory jako je na příklad kreativita, realizace či zpětná vazba od zákazníků.

Hlavním kritériem pro získání ocenění Outstanding Contribution je dobrý výkon a strategie vedoucí k celkovému evropskému úspěchu. CEE tým společnosti Tech Data si tuto cenu zasloužil zejména díky regionálnímu konceptu pod vedením Vlastimila Horáka, který stojí za sdílením nejlepších praktik a nápadů po celé Evropě. Ocenění je také odrazem toho, že tým spravující oblast střední a východní Evropy si udržujte svůj tržní podíl i ve velmi konkurenčním prostředí. Kladně bylo také hodnoceno úspěšné rozšíření investic a aktivit do Polska.

Související články

Leave a Comment