Sophos pořádá partnerskou roadshow

setkani

Novinky a trendy v IT bezpečnosti, představení benefitů pro partnery, případové studie a diskuse s experty – to vše čeká návštěvníky letošní roadshow společnosti Sophos.

Podzimní série setkání pod názvem „Nové technologie – potenciál pro nový byznys” představí společnost zabývající se kybernetickou bezpečností v desítce evropských měst. V Bratislavě se konference uskuteční 9. října v hotelu Falkensteiner, a v Praze 30. října v hotelu Vienna Andel’s Prague. Více informací zde.

Konference nabídne přednášky a diskuse pokrývající celou šíři témat od nejefektivnější strategie pro získání nových klientů až po technologické i obchodní novinky, jako jsou řešení Intercept X, Deep Learning, EDR Preview nebo XG Firewall.

Stávající i potenciální partneři na roadshow získají i informace o výhodách, které přináší rozsáhlý partnerský program a umožní jim přímo na místo prodiskutovat jejich individuální potřeby s experty společnosti Sophos.

Součástí konference budou rovněž lokální případové studie o synchronizované bezpečnosti a živé ukázky toho, jakým způsobem dokážou produktová řešení Sophos ochránit proti nejnovějším typům hackerských útoků, i těm dosud neznámým.

„Chceme i nadále české a slovenské partnery podporovat a poskytovat jim veškeré informace o rychle se měnícím světě hrozeb. Pro prodejce hledající nové obchodní příležitosti představuje tato roadshow skvělý způsob, jak se Sophosem lépe seznámit,“ uvedl Patrick Müller, channel account manager společnosti Sophos pro Českou republiku a Slovensko.

Související články

Leave a Comment