Rozdíl s digital signage displeji iiyama poznáte

Monitor iiyama ProLite LH9852UHS-B1

Japonský tygr v podobě společnosti iiyama v loňském roce masivně inovoval své portfolio profesionálech displejů. V současné době tak nabízí ucelenou řadu displejů pro digital signage s rozlišením 4K, štíhlým rámem a možností provozu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. K dispozici jsou ve velikostech od 43″do 98″.

iiyama Právě největší displej je prvním dostupným osmadevadesáti palcovým profesionálním displejem iiyamy. Díky rozlišení 4K a panelům LED AMVA3 a IPS LED tyto nové modely zaručují živé barvy podobné reálnému zobrazení, detailní rozlišení a křišťálově čistý obraz dokonce i na největších displejích.

Nové modely jsou složené ze dvou řad. Displeje řady 40 (LExx40UHS) jsou k dispozici ve velikostech 43″, 50″, 55″, 65″, 75″a 86″. Jejich provozní čas činní 18/7 a umístit je lze pouze na šířku. Všechny displeje série 40 se dodávají s operačním systémem Android a společnost iiyama k nim připravila aplikaci pro správu obsahu. Jmenuje se iiSignage a umožňuje snadno vytvářet a spravovat zobrazovaný obsah na více displejích najednou prostřednictvím počítače připojeného ke stejné LAN síti jako jsou displeje.

Displeje řady 50 (LHxx50UHS) jsou potom k dispozici ve třech velikostech 50″, 55″ a 65 “. Jsou vhodné k nepřetržitému nasazení (provozní čas činní 24/7) a mohou být orientovány jak na šířku, tak na výšku. Obsahu zobrazeného na modelech LHxx50UHS si jistě všimne každý, kde jsou nainstalované. Jakmile kolem nich totiž projdete, tak zásluhou panelu AMVA3 s kontrastem 4 000 : 1 450 cd / m2 a snímači okolního světla (automaticky přizpůsobuje podsvícení tak, aby odpovídalo jasu jeho okolí), si jich nelze nevšimnout.

V této sérii se navíc nachází nová vlajková loď pro digital signage od společnosti iiyama. Její displej ProLite LH9852UHS je v této diagonále (248 cm) první dostupnou profesionální obrazovkou na trhu. Jeho šířka rámečku je pouhých 16 mm a to na všech stranách. Rozlišení činí 3 840 x 2 160p pixelů, formát stran 16 : 9 a používá panel S-IPS podávající excelentní barvy a obraz. Podíváme-li se na technické specifikace, zjistíme, že displej je 10bitový se světelností 500 cd / m², kontrastem 1 300 : 1 a dobou odezvy 8 ms. Obrazovka může být ovládána přes síťové rozhraní, nebo RS232, případně prostřednictvím OPS plug-in media player. LH9852UHS je vybaven DisplayPortem s podporou Daisy Chain, což činí tento displej skvělou alternativou k videostěně, která se skládá z několika menších displejů. Jako vstupní porty jsou dále k dispozici 3x HDMI, 1x kompozitní, 1x VGA, 1x RCA, 1x DVI. Nechybí integrované reproduktory o výkonu 2x 10 wattů. Energetická náročnost se pohybuje kolem 335 wattů a v klidovém stavu si řekne o 0,5 wattů. Jeho váha činí 92 kilogramů a VESA, tedy rozteč otvorů pro uchycení TV na držák či stojan, je 800 x 500 mm.

ATCVšechny modely splňují řadu parametrů a jsou vhodné k profesionálnímu nasazení v maloobchodu, automobilovém průmyslu, zdravotnictví, dopravě a dalších odvětvích, kde lze využít jejich předností – velké displeje, přitahující a informující zákazníky tím, že zobrazují vítaný obsah a propagují produkty či služby v živých barvách a detailech. Nová řada iiyama digital signage je ideální pro firmy, které hledají cenově dostupné a vysoce kvalitní profesionální displeje, které přinášejí vysoce efektivní obsah a rychlou možnost střídání informací.

Související články

Leave a Comment