Ocenění nejlepších partnerů GFI a Kerio

setkání dealerů GFI a Kerio

V krásném prostředí hotelu Volarik v Mikulově se konalo setkání dealerů GFI a Kerio. Na 50 partnerů se zde sešlo, aby se seznámili s inovovaným týmem zástupců společnosti GFI a řešeními, která firma v současné době nabízí.

Za distributora, společnost Zebra Systems, se setkání účastnil ředitel společnosti Zebra Systems, Zdeněk Bínek, který na úvod přivítal všechny účastníky. Poté předal pomyslné žezlo obchodnímu řediteli zodpovědnému za globální prodej GFI Software panu Pavolu Golhovi. Ten seznámil přítomné s ekonomickými výsledky společnosti za loňský rok a krátce představil novinky ve společnosti. Zároveň byly popsány problémy, související s nastupující érou GDPR.

Po odpolední přestávce program pokračoval Jan Březina z technické podpory, který bude šéfem globální podpory. Ten byl hned na začátek své kariéry u této společnosti zahlcen několika otázkami z fóra. Jan Březina i Pavol Golha žádali o trpělivost, přislíbili maximální možnou podporu ze strany firmy a partneři byli požádáni o pomoc s hlášením všech problémů, které během řešení nastaly.

Nový partnerský program byl uveden v lednu. Hlavní požadavky jsou certifikace a roční obrat pro získání jedné z úrovní. Na Silver a Gold je třeba pět certifikací na různé produkty, ale není nutné, aby je složil jen jeden člověk, stačí pět certifikací za jednu firmu. Certifikace má platnost dva roky. Zatím ale nejsou automaticky hlídány a není připomínané remainderem uplynutí této lhůty, partneři se tedy musejí sami hlídat účinnost certifikace. Na partnerských stránkách ale účinnost certifikace zobrazována je. Silver a Gold partneři pak mají nárok na slevu celého portfolia GFI i Kerio, které se nacházejí v nabídce.

Certifikace se skládá ze shlédnutí asi desetiminutového videa, po jehož zhlédnutí složí certifikační zkoušky. Co se týče obratu, je Česká republika v Tier 1 a Slovenská republika patří do Tier 2. Poté byly partnerům prezentovány partnerské portály. Ty propagují marketingové a obchodní aktivity, které jsou k dispozici v daný moment a hlavní stránka ukazuje nejnovější aktuální sdělení. K dispozici jsou i letáky, kam se automaticky vloží firemní údaje a případně logo, Tak je možné získat pro marketingovou podporu snadno i materiály k podpoře jednotlivých produktů. Jdou zde k dispozici i webináře, které proběhly.

Do budoucnosti se předpokládá předplatné produktů GFI i Kerio. Po skončení platnosti předplatného produkt přestane fungovat, jak sdělil na závěr prezentační části Pavol Golha.

A konečně jsme se dostali k udílení cen:

GFI:
Nováček roku: Ackermann Praha
Best Friends: Daquas
Partner roku: Amenit s.r.o.

Kerio:
Nováček roku: Jaroslava Mundlová
Best Friend: JKC, s.r.o.
Partner roku: COMES Spol. s r. o.

Související články

Leave a Comment