Na Formuli 1 se s eD system pojedou podívat čtyři reselleři

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Předvánoční kampaň eD system je v cíli. Všichni výherci jedné z nejlákavějších odměn roku 2018 byli vyhlášeni. Květnový prodloužený víkend v Barceloně za zvuku Formulí 1 vyhráli celkem čtyři zákazníci.

Kromě dosažení potřebného obratu u distributora za sledované období se výherci zároveň museli svým tipem co nejvíce přiblížit správné odpovědi na soutěžní otázku: Kolik balíků vyexpeduje společnost eD system dne 12. prosince 2018 ke svým zákazníkům z ostravského skladu, respektive bratislavského skladu?

„K danému datu jsme z Ostravy vyexpedovali 3 029 balíků, z Bratislavy 448 balíků,“ uvedl manažer expedice Miroslav Stuchlík ze společnosti Celogis, která pro distributora zajišťuje logistiku.

Tři nejbližší tipy za Česko a jeden za Slovensko si tak zajistily účast na Grand Prix Formule 1 v Barceloně, kam se vydají v termínu od 9. do 13. května 2019. „Tip, který se nejvíce přiblížil správné odpovědi, byl za Českou republiku 3 014 balíků, za Slovensko pak 444 balíků,“ prozradil marketingový ředitel eD system Šimon Churý.

Na slunný jih Evropy se letecky vydají zástupci firem Munap Company, MCS Plus, Dateco a ISSO. S sebou si mohou každý vzít jednu další osobu jako doprovod a společně s nimi pojedou i jejich obchodní manažeři za eD Vlastimil Bajer, Martin Škrabal, Martin Kruncl a Milka Majerčíková. V průběhu ledna bude všem výhercům oficiálně předána odměna a dostanou také detailnější informace o zájezdu.

O nevšední zážitek na tradičním španělském okruhu Circuit de Catalunya zákazníci distributora eD system soutěžili v rámci podzimní promo akce s názvem Odměny šampiónů, která probíhala v termínu od 1. listopadu do 9. prosince 2018 v České republice i na Slovensku.

Přední český distributor obdobnou akci spustil i před rokem, tehdy se soutěžilo o Grand Prix Formule 1 v Monaku, kam se výherci vydali v květnu 2018. „Vzhledem ke skvělým ohlasům, které kampaň v loňském roce vyvolala, jsme se ji rozhodli zopakovat a ještě vylepšit. Oproti minulému ročníku se na zájezd vypraví dvakrát více zákazníků a místo cestování autobusem je tentokrát do Španělska čeká komfortnější cesta letadlem,“ dodal Šimon Churý.

Související články

Leave a Comment