Martin Pipek se stal novým marketingovým ředitelem HONOR pro Českou republiku a Slovensko

Martin Pipek

Zkušený marketér Martin Pipek se ujímá pozice marketingového ředitele HONOR pro Českou republiku a Slovensko. Jeho úlohou bude budování této globální technologické značky na lokálních trzích, nastavení strategie pro sociální sítě i dohled nad PR.

Martin Pipek své mnohaleté zkušenosti s marketingem v odvětví chytrých telefonů získal ve společnostech Xiaomi a Huawei, kde měl na starosti marketingové kampaně nejen na sociálních sítích, spolupráce s influencery, pořádání eventů a PR. Jako Chief Technical Officer pak mimo jiné pořádal školení o nových výrobcích.

Martin Pipek je doslova nadšenec do mobilních telefonů. První mobilní telefon dostal v roce 1999 a od té doby již otestoval a vyzkoušel stovky dalších od různých značek. Rád fotí nejen na chytrý telefon, čehož využívá zejména při cestování.

Martin Pipek ke své nové roli uvádí: „Česká republika a Slovensko jsou z pohledu chytrých telefonů velmi zajímavé a rychle se rozvíjející trhy. Mojí prioritou v této nové pozici bude především soustředit se na zvýšení pozitivního povědomí o značce HONOR a také ukázat, jaké inovace v oblasti nejen chytrých telefonů značka chystá a přináší na oba trhy. Těší mě, že můj nástup je právě v době, kdy byl představen nejtenčí skládací telefon na světě HONOR Magic V2.

TZ

Související články

Leave a Comment