ATC opět patří trojité vítězství v ChannelWorld Awards

Distributor roku 2022 ATC

Společnost AT Computers opět získala trio ocenění v prestižní anketě ChannelWorld Awards, obhájila tak všechna loňská vítězství.

Letos proběhl již 16. ročník této ankety, která je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety o IT distributora roku, ve které obchodní partneři v České republice a na Slovensku hodnotí spolupráci s distributory a výrobci informačních a komunikačních technologií a spotřební elektroniky.

ATCATC náleží tituly „Broadline distributor roku 2022“ pro Českou i Slovenskou republiku a „Výrobce počítačů roku 2022“ – z rukou Matěje Čuchny, šéfredaktora ChannelWorldu, je ve středu 6. září převzal na slavnostním vyhlášení Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC. Ten se také k ocenění vyjádřil: „Jsem nadšený, že jsme opět obsadili zlaté pozice – děkujeme všem našim resellerům, bez kterých by se nám to nepodařilo! Právě pro ně realizujeme všechna vylepšení, abychom jim pomohli v prodeji, a děkujeme jim za tento krásný feedback.“

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, dodal: „Pro resellery právě pořádáme partnerské setkání, proto jsem se, bohužel už tradičně, předávání nemohl zúčastnit. Ale aspoň takto bych rád poděkoval také partnerům-dodavatelům za spolupráci, kterou vnímám jako velmi výjimečnou, a celému ATC týmu za jejich každodenní pracovní nasazení. Získaný hattrick jen dokládá, že se nám daří resellerům pomáhat a podporovat je v jejich businessu – právě pro ně nyní organizujeme velkou sérii setkání, školení a promoakcí.“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/

Související články

Leave a Comment