Ještě bezpečnější přístup na web ATC

Authenticator

Společnost AT Computers posílila bezpečnost svých resellerů při přihlášení na ATC web. Nově mohou využít Microsoft či Google Authenticator.

AT Computers klade velký důraz na bezpečnost přístupů do online nakupování svých klientů, proto již delší čas nabízí 2faktorové přihlášení – tedy nejen jméno a heslo, ale i potvrzení v mobilním telefonu prostřednictvím BankID či vlastní aplikace ATC Klíč.

Nově přichází i s možností zabezpečeného přístupu díky Microsoft a Google aplikacím – jde o velmi jednoduché a bezpečné přihlášení pro všechny, pomocí jednorázového kódu. Do mobilního telefonu stačí nainstalovat Google Authenticator či Microsoft Authenticator a na webu www.atcomp.cz ve svém profilu uživatel najde záložku Autentikátory, kde si přidá nový a aktivuje. Hlavní výhodou je nezávislost na systému BankID a předcházení riziku zneužití hesla, které bohužel mají někteří uživatelé stejné u vícero nesouvisejících služeb.

Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC, dodává: „Bohužel není výjimečné, že se určité skupiny lidí snaží získat přístupy do různých účtů jménem našich zákazníků, a získat tak zboží na jejich úkor. Tomu se snažíme maximálně zabránit! Možnost dvouúrovňového přihlášení formou ATC Klíče, BankID a nově i Microsoft či Google Authenticatoru je další cestou k opravdu bezpečnému a komfortnímu zabezpečení účtů. Milí zákazníci – využijte je, je to pro vás!“

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment