ITeuro rozšiřuje portfolio o ERP systém Infor LN

LNERP cloudsuite industrial enterprise

Softwarová společnost ITeuro, která se specializuje na informační řešení pro výrobní firmy, rozšiřuje produktové portfolio o ERP systém Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise). Jedná se o software zvláště vhodný pro obory jako automotive nebo letectví a obrana, ale i jiná odvětví průmyslové výroby ve velkém měřítku.

„Řešení Infor LN, dříve známé pod názvem Baan, je postaveno na 30letých zkušenostech přes 20 000 zákazníků z více než 100 zemí. Využívají jej největší výrobní podniky a exkluzivní značky světa jako Michelin, ABB nebo Triumph Motorcycles. Pro nás vhodně doplňuje nabídku vedle osvědčeného systému SyteLine,“ říká obchodní ředitel ITeuro Petr Šperka.

ITeuro zařazuje ERP systém Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise) do portfolia vedle ERP systému Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) taktéž od mezinárodního výrobce podnikových aplikací Infor. Jak název napovídá, oba „sesterské“ produkty jsou zaměřeny na výrobní firmy, liší se ale některými nástroji v závislosti na výrobním oboru a také dle velikosti výrobního podniku. Doplněním portfolia o Infor LN reaguje ITeuro na vzrůstající poptávku z firem, pro které je systém Infor LN ze spektra softwaru Infor vhodnější než Infor SyteLine. Ten ITeuro nabízí a implementuje už od roku 2000.

„Vnímáme rozdíl mezi firmami, které si pro své produkty vyrábějí většinu dílů samy, často i včetně forem a nástrojů. Jejich procesy a s nimi spojené potřeby jsou jiné než u velkých podniků z automotive. Protože náš partner Infor na tyto rozdílné potřeby má vhodné řešení, můžeme využít našich zkušeností a rozšířit i naše působení na tuzemském trhu,“ dodává P. Šperka.

Základní funkcionalita jádra Infor LN se člení na 3 varianty podle zaměření společnosti – Industrial Enterprise (velké průmyslové podniky), Automotive, Aerospace and Defense (letectví a obrana). Rozšířit ji lze pomocí odvětvově-specifických doplňkových nástrojů. Vždy však jde o moderní a uživatelsky přívětivý ERP systém, který lze snadno integrovat s dalšími aplikacemi.

Infor LN bude ITeuro nabízet jak formou on-premise, tak cloudového řešení. Třetí možnou variantou je provoz řešení na hostovaném hardwaru, kdy licence zůstávají ve vlastnictví zákazníka, zatímco hardware se pronajímá formou služby.

Pro implementační projekty i podporu uživatelů Infor LN posílilo ITeuro tým o odborníky, kteří mají s produktem rozsáhlé zkušenosti. Zároveň bude ITeuro těžit z vlastní bohaté praxe získané během více než 20 let působení na trhu s IT řešeními pro výrobní firmy.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment