ArrowSphere získala certifikaci ISO 27001

ArrowSphere ISO 27001

Společnost Arrow Electronics oznámila, že její oceňovaná platforma pro cloudové tržiště a správu ArrowSphere získala certifikát ISO 27001, který potvrzuje, že platforma splňuje nejvyšší mezinárodní standardy pro vytváření, zavádění, udržování a neustálé zlepšování bezpečnosti informací.

„Certifikace ISO 27001 poskytuje externí potvrzení našich přísných standardů a je důkazem našeho trvalého závazku zajišťovat nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti,“ uvedl Eric Gourmelen, viceprezident IT v globální divizi Arrow pro podniková výpočetní řešení. „Tato schvalovací pečeť dává našim zákazníkům ještě větší důvěru v naši špičkovou platformu a ujišťuje je, že dodržujeme všechny osvědčené postupy v oblasti kybernetické bezpečnosti.“

Přísná norma stanovuje více než 100 požadavků na vytvoření komplexního systému řízení bezpečnosti informací neboli ISMS. Pro získání certifikace ISO 27001 musí organizace prokázat systematický a zdokumentovaný přístup k ochraně a správě citlivých firemních a zákaznických informací. Certifikace zajišťuje ochranu dat prostřednictvím implementovaných kontrolních mechanismů pro integritu dat, odolnost infrastruktury, kontinuitu provozu, obnovu po havárii a mnoho dalšího.

ArrowSphere pomáhá obchodním partnerům řídit, diferencovat a škálovat jejich cloudové podnikání. Zjednodušuje provozní složitost poskytování hybridních multicloudových řešení a zároveň poskytuje obchodní informace, které poskytovatelé IT řešení potřebují k podpoře růstu. ArrowSphere byla nedávno ve zprávě The Forrester New Wave: Marketplace Development Platforms, Q4 2021 označena jako „Strong Performer“.

TZ

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment