HPE vylepšuje partnerství

HPE GreenLake

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila řadu inovací ve svém portfoliu cloudových služeb HPE GreenLake. Vylepšení se týká i spolupráce s partnery prodávající toto hybridní řešení s cílem zásadně zjednodušit nákup a rozšířit tak dostupnost cloudových služeb HPE GreenLake. Změny se týkají:

  • Nových cloudových služeb HPE GreenLake umožňující správu virtuálních strojů, kontejnerů a bare metal serverů se škálovatelnými modulárními vstupními body speciálně přizpůsobenými pro středně velké podniky – od 100 až po 600 virtuálních strojů.
  • Nových dohod se společnostmi ALSO Group, Arrow Electronics, Ingram Micro, Synnex a Tech Data, které rozšiřují možnosti prodeje cloudových služeb HPE GreenLake on-line. HPE také rozšiřuje kolokační partnerství se společnostmi CyrusOne a Equinix, což významně zjednoduší práci zákazníkům využívající společné cloudové prostředí.
  • Nového zjednodušeného účtování v HPE GreenLake Central, které partnerům umožňuje poskytovat zákazníkům cloudové služby rychleji a snadněji.
  • Vylepšení funkce HPE GreenLake for Aruba šité na míru partnerům, kteří se snaží přejít na model prodeje formou služeb a zároveň pomáhají zákazníkům dosáhnout maximální návratnosti investic do síťové infrastruktury.

Prostřednictvím cloudových služeb HPE GreenLake poskytuje HPE jedinečný přístup k hybridnímu cloudu, který kombinuje agilitu a jednoduchost cloudu s řízením a ovládáním on-premise prostředí. Tato strategie jasně rezonuje trhem, protože aktuální celkový objem smluv v rámci cloudových služeb HPE GreenLake přesahuje 4,5 miliardy dolarů a v 1. čtvrtletí roku 2021 společnost HPE meziročně zvýšila svůj roční předpoklad výnosů o 27 procent. Tuto dynamiku dále posiluje partnerský ekosystém HPE, což potvrzuje růst objednávek HPE GreenLake během 1. čtvrtletí roku 2021 o 116 %. Všechny kategorie partnerů HPE – včetně partnerů pro prodejní kanály, kolokačních a distribučních partnerů, nezávislých dodavatelů softwaru, poskytovatelů služeb a systémových integrátorů – přijaly HPE GreenLake jako platformu pro zajištění digitální transformace svých klientů.

TZ

Související články

Leave a Comment