Grafiky TUF Radeon RX 6700XT v PC X-Diablo

XDiablo_RX6700XT

ATC dodala nejnovější grafické karty ASUS TUF Radeon RX 6700XT, do své vyladěné herní sestavy X-Diablo Gamer TUF 6700XT, a rozšířila tak svou speciální sérii X-Diablo TUF o další atraktivní model, se kterým si zákazníci užijí stabilní hraní v nejvyšších detailech i při vysoké zátěži.

ATCSestava obsahuje také maximální výbavu na základní desce ASUS TUF GAMING X570-PRO pro dokonalý zvuk a stabilní připojení, tedy zvukovou kartu 7.1 Realtek ALC S1200A, síťovou kartu 2,5GB, Intel Wi-Fi 6 AX200 a „Al mic“ chip pro dokonalé odrušení nežádoucího zvuku v mikrofonu. Toto vybavení doplňují špičkové komponenty jako herní skříň ASUS GT501 TUF se 4 chladiči (z toho 3 jsou RGB), dále procesor AMD Ryzen 7 5800X s vodním chladičem TUF GAMING LC 240 RGB, paměť 32 GB DDR4 3200 HyperX, 1000GB SSD Samsung 980, 2TB HDD na data a samozřejmě Windows 10 Home. Celé PC je možné barevně „vytunit“ díky AURA SYNC RGB komponentám uvnitř počítače.

x diabloMartin Vent, Asus Business Deveploment manager, dodává: „Je příjemné spolupracovat v této „tough“ IT době na ucelené nabídce vyladěných herních X-Diablo TUF počítačů pro skutečné hráče s AT Computers“.

Za ATC se k danému vyjádřil Petr Rakus, produktový manažer značky X-Diablo: „Dostupnost výkonných grafických karet je bohužel aktuálním problémem a výhled citelnějšího zlepšení zatím nevidíme. Proto jsme moc rádi, že se nám ve spolupráci se světovými lídry ve výrobě grafických karet daří dodávat na česko-slovenský trh špičkové výrobky X-Diablo, které tyto karty právě obsahují, i když ne v takovém počtu, jak bychom chtěli. Budeme tedy doufat ve zlepšení.“

 Jen pozor, ATC má tyto sestavy opět ve velmi omezeném počtu.

PC X-Diablo má u ATC na starosti Petr Rakus, produktový manažer (rakus@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/ a http://www.x-diablo.cz/.

Související články

Leave a Comment