Hitachi a DNS proplulo Panamským průplavem

DNS Hitachi

Po třech letech se restaurace Aureole v Praze opět změnila v pravou Panamu pro VIP zákazníky a partnery společnosti Hitachi Vantara a distributora s přidanou hodnotou DNS. Na akci dorazila stovka hostů, která byla svědkem dalšího slavnostního odhalení.

Po úvodním videu, které představilo Hitachi jako firmu propojující společnost přes inovace a IoT, se úvodního slova ujali ředitel DNS Petr Kuliš s ředitelem Hitachi Vantara pro Česko a Slovensko Filipem Meluzínem. Oba poděkovali zástupcům svých nejvýznamnějších zákazníků a partnerů za spolupráci. Následně Filip Meluzín všem oznámil zahájení prodeje nových modelů storage systémů Hitachi VSP G/F vyvíjených pod kódovým názvem Panama II a připomněl letošní 108. výročí založení společnosti Hitachi.

Petr Kuliš popsal význam Panamského průplavu pro společnost a vtipně dodal, že i na tomto projektu se Hitachi podílelo prostřednictvím obřích rypadel Hitachi, která průplav rozšiřovala. Následovalo představení novinek VSP G/F prostřednictvím poutavé videoukázky.

Poté se již hostům odkryly krásně zdobené mísy a vypuklo nefalšované jarní veselí v panamském duchu s japonskými motivy. Celý večer bylo co vidět a dělat. Hrála latinskoamerická kapela, na řadu přišlo i tradiční japonské taneční vystoupení, nechyběla samba ani samurajové a jako zlatý hřeb večera vystoupila Tereza Kerndlová, která dopřála hostům své známé písně.

Pokud někomu z přítomných zbyl čas, mohl ochutnávat rum, sushi nebo se kochat krásami Prahy z terasy restaurace Aureole ve výšce 109 metrů.

Související články

Leave a Comment