eD systém je po deváté HP Partner roku 2018

eD system převzal cenu HP Partner roku 2018

Distributor eD system získal za svou práci v roce 2018 prestižní ocenění. V pondělí 7. ledna si z pražského Žofína odvezl titul největšího distributora HP za prodej computing a printing produktů a obhájil tak loňské vítězství.

Galavečer spojený s předáváním cen nejlepším partnerům za uplynulý rok HP Inc. organizuje každoročně. eD system se stal HP Partnerem roku již podeváté.

Plaketu na pódiu od CEO české a slovenské pobočky HP Eriky Lindauerové a channel managera Pavla Machovského převzal Petr Slouka. „Chtěl bych velmi poděkovat především třináctičlennému týmu, který se v eD o značku HP stará. Dále patří dík našim obchodním partnerům za úspěšnou a aktivní spolupráci a samozřejmě také HP jako našemu největšímu dodavateli,“ okomentoval úspěch výkonný ředitel eD system. Jak dodal, věří v udržení tohoto prestižního ocenění i úspěšné spolupráce také v roce 2019.

„Titul jsme poprvé získali v roce 2010. Od té doby jej každoročně obhajujeme, což svědčí o skvělé dlouhodobé práci našeho týmu,“ uvedl Jiří Tešnar, HP business unit manager v eD system.

Související články

Leave a Comment