D-Link zjednodušuje firmám návrat do běžného provozu

D-Link Nuclias Cloud

S očekáváním postupného rozvolňování protiepidemických opatření se celá řada firem začíná připravovat na návrat do běžného provozu, tj. na návrat alespoň části zaměstnanců do kanceláří, na otevření provozoven a přivítání zákazníků. Pro úspěšné podnikání je nezbytný i spolehlivý provoz počítačové sítě a bezdrátové Wi-Fi sítě, pro vnitrofiremní účely nebo pro připojení zákazníků.

D-Link logoProto D-Link přichází se speciální nabídkou, která ulehčí firmám návrat do práce. Jedná se o síťové řešení Nuclias Cloud s efektivní vzdálenou správou Wi-Fi přístupových bodů a přepínačů z cloudu, tj. z webového portálu nebo z mobilní aplikace, kdykoli a odkudkoli, bez nutnosti veřejných IP adres nebo VPN tunelů do sítě.

„Rozumíme potížím, kterým podniky čelí během tohoto nejistého období,“ uvádí Marek Vyklický, manažer pro klíčové zákazníky ze společnosti D-Link a dodává: „proto do konce června nabízíme ke každému Wi-Fi přístupovému bodu Nuclias Cloud licenci pro správu z cloudu na celkových 5 let za pouhých 5 eur k ceně HW navíc.“

DBA-3621PD-Link tím chce podpořit i malé a střední podniky, které si tak mohou dovolit „velké“ řešení, s neomezenou škálovatelností a jednoduchou správou. Součástí Wi-Fi řešení Nuclias Cloud jsou nyní také nejnovější přístupové body Wi-Fi 6 (802.11ax) a propojení s aplikacemi Fydelia, Purple, Stampefe a Twilio, které poskytují nástroje pro automatizaci, trasování, přístup pro hosty či marketingové nástroje pro komunikaci se zákazníkem.

Nuclias Cloud logoAktivní prvky Nuclias Cloud podporují bezobslužnou auto-konfiguraci, tzv. Zero-Touch Auto-Provisioning. Proto není potřebná přítomnost správce sítě v místě instalace. Stačí zařízení jen připojit ke stávající síti, a jakmile má připojení do internetu, automaticky si z cloudu stáhne svou konfiguraci podle připraveného profilu. Cloudové rozhraní nabízí rychlý přehled nad stavem a událostmi v síti, umožňuje rychlé a hromadné změny v konfiguracích, vzdálené aktualizace firmwaru či řízení přístupu do sítě. Všechny funkce včetně až roční historie logů jsou součástí základní licence. Pro vyšší funkcionalitu nebo pro sítě s větším počtem uživatelů nejsou potřebné žádné dodatečné licence.

Nuclias Cloud pracuje pouze s řídícími daty, samotný datový provoz se do cloudu nepřenáší. Jedná se o bezpečné řešení s ohledem na ochranu osobních údajů a platnou legislativu, což potvrzuje také certifikace TRUSTe od společnosti TrustArc.

Nuclias Cloud je ideálním řešením pro firmy bez IT odborníků, pro firmy s více pobočkami, obchodní řetězce nebo pro resellery a integrátory, kteří poskytují firmám správu sítě jako službu (tzv. MSP, Managed Service Provider).

Související články

Leave a Comment