Acronis lídrem v průzkumu IDC MarketScape na trhu obnovy kybernetické infrastruktury

Acronis lídrem v průzkumu IDC MarketScape

Acronis oznámil, že byl označen za lídra v hodnocení reportu IDC MarketScape. Jedná se o první report IDC MarketScape týkající se obnovy kybernetické infrastruktury, která ilustruje rostoucí význam proaktivní ochrany i reaktivní obnovy v rámci schopnosti organizace vypořádat se s kybernetickými útoky. Zpráva IDC MarketScape uvádí některé klíčové výhody řešení Acronis, včetně agenta pro snadné nasazení a integrované ochrany koncových bodů.

„Společnost Acronis byla jedním z prvních dodavatelů ochrany dat, který před téměř pěti lety identifikoval trh s obnovou dat a systémů, zaměřil se na něj a přebudoval své řešení speciálně pro účely kybernetické obnovy,” uvádí se ve zprávě IDC MarketScape. „Značné investice věnované do vývoje umožňují nyní společnosti Acronis vyniknout mezi ostatními dodavateli řešení pro obnovu kybernetické infrastruktury.”

AcronisZpráva IDC MarketScape, jejímž cílem je pomoci IT profesionálům identifikovat kandidáty do užšího výběru, vyhodnotila 12 dodavatelů na trhu kybernetické obnovy, které IDC považuje za globálně nejvýznamnější. Ve svém zdůvodnění IDC MarketScape uvádí několik oceňovaných stránek řešení Acronis, jako je:

  • Architektura řešení pro kybernetickou ochranu a obnovu;
  • Jednoduchá implementace a správa;
  • Unikátní technologie pro záchranu dat, prevenci ztráty dat a detekci hrozeb;
  • Více než 50 cloudových datových center ve vlastnictví společnosti a podpora všech hlavních cloudových platforem a fyzických a virtuálních prostředí;
  • Ochrana koncových bodů;
  • Klasifikace dat pro identifikaci a soulad s nařízeními typu GDPR, HIPAA a PII.

 

„Je nám ctí, že IDC MarketScape ve své zprávě ocenila Acronis jako lídra na trhu kybernetické obnovy,” řekl Gajdar Magdanurov, prezident společnosti Acronis. „Vzhledem k tomu, že se denně objevují nové kybernetické hrozby a naším úkolem i nadále nabízet nejspolehlivější kybernetickou ochranu, je toto ocenění pro nás velkým závazkem.”

Podle zprávy IDC „je Acronis vhodný pro malé a střední podniky hledající jednotné robustní integrované řešení, které se snadno instaluje a spravuje. Uplatní se však i v organizacích s různorodými požadavky na kybernetickou infrastrukturu a geograficky distribuovaným provozem, přičemž Acronis je schopen flexibilně škálovat řešení dle různých scénářů. Zákazníci, kteří hledají na trhu řešení s odolností proti kybernetickým hrozbám či chtějí přenechat nasazení a správu kvalifikovanému obchodnímu partnerovi společnosti, budou uvažovat o řešení Acronis.”

Související články

Leave a Comment