Cloudová řešení Cisco Spark a Umbrella u Tech Daty

Cisco Spark

Společnost Tech Data do své cloudové platformy StreamOne, která slouží k provádění transakcí, přidala groupware Cisco Spark a řešení pro cloudovou bezpečnost Cisco Umbrella, díky čemuž bude pro distributory v Evropě, Spojených státech a Kanadě jednodušší nabízet obě řešení svým zákazníkům prostřednictvím cloudu.

Řešení Cisco Spark a Cisco Umbrella byla navržena pro vysoce zabezpečenou spolupráci na bázi cloudu na moderním pracovišti. Cisco Spark umožňuje neustále zapnuté posílání a odesílání zpráv při videohovorech, na telefony a do videokonferenčních místností v bezpečném online prostředí, zatímco Cisco Umbrella pomáhá chránit organizace před online bezpečnostními hrozbami. Společnost Tech Data bude pracovat na rozšíření obou řešení mezi zákazníky. Také bude navazovat nová partnerství s distributory a poskytovateli služeb pro cloudová řešení společnosti Cisco.

Řešení Cisco Spark a Cisco Umbrella jsou nabízena v rámci jejich portfolia SimpleIT a jediným požadavkem je certifikát Cisco Registered Certification, aby je bylo možné prodávat v rámci SMB sestavy cílené na malé a středně velké podniky. Dostupnost těchto řešení na platformě StreamOne nyní umožňuje registrovaným prodejcům společnosti Cisco bezkonkurenční přístup k samoobslužnému naceňování, objednávání, poskytování služeb, fakturování a správě odběru zákazníků Cisco Spark a Cisco Umbrella. Koncoví uživatelé těží z téměř okamžitého poskytování služeb, díky čemuž je mohou rychleji nasadit.

Související články

Leave a Comment