ATComputers letos slaví 25. výročí

banner_vyroci25

Společnost AT Computers slaví v tomto roce významné jubileum – na český trh dodává IT produkty již 25 let.

ATC patří už 25 let ke stálicím na českém a slovenském IT distributorském trhu a za tuto dobu se mu podařilo vybudovat silnou zákaznickou základnu, vytvořit komplexní produktové portfolio, ve kterém nechybí žádná důležitá světová či domácí značka, vyrobit přes 900 000 počítačů, proškolit snad každého svého resellera, vybudovat největší IT sklad v ČR a zvýšit obrat na více než desetinásobek. Neopomíjí ani neustálé zdokonalování systému objednávání či oblast udržitelnosti IT produktů, a další nové projekty.

ATComputers logoPro své resellery ATC zajišťuje nejen dodávky IT produktů, ale i pomoc s jejich výběrem, s návrhy nestandardních řešení či jejich individuální požadavky a školení. Přitom se celou dobu drží své zásady neprodávat produkty přímo koncovým zákazníkům.

K příležitosti letošního výročí vyhlásilo ATC na svém webu megavýroční soutěž, kterou se reselleři mohou pobavit a třeba i vyhrát jeden ze 3 počítačů, exkluzivní kšiltovky ATC „Limited edition 25“ a speciální zlaté ATC víno.

„25letá novodobá historie ATC od osamostatnění spočívá hlavně ve velmi úzké, spolehlivé, poctivé a stále inovované spolupráci s našimi resellery, dodavateli i partnery. Nasloucháme si navzájem a snažíme se vždy vycházet vstříc ke společným výsledkům. Naším cílem je spokojenost resellera i dodavatele, ale taktéž přinášení novinek, inovací ve službách i produktech. Díky velkému úsilí a práci stabilního týmu ATC se nám dané, věřím, daří naplňovat. Díky, že jste právě s námi!“, dodává Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment