ATC získalo kontrakt na Lenovo ISG

ATC Lenovo

Společnost AT Computers uspěla ve významném výběrovém řízení na distributora serverů a storage Lenovo (Lenovo ISG). Kontrakt platí pro Českou republiku.

ATC tak doplnilo svou Lenovo nabídku o další prvky a může se nově pyšnit statusem přímého partnera a dodavatele všech produktů Lenovo, tzv. Lenovo 360. Nabízí tedy kompletní řešení Lenovo, tj. notebooky, desktopy, monitory a příslušenství pro commercial i consumer, a nově i uvedené servery a storage.

Lenovo Infrastructure Solutions Group je poskytovatel řešení inteligentní infrastruktury pro organizace všech velikostí. ISG nabízí široké spektrum produktů a služeb, včetně softwarově definované infrastruktury, podnikové infrastruktury a dalších řešení. Jejich komplexní portfolio řešení sahá od datových center až ke cloudu.

Za Lenovo se ke spolupráci vyjádřil Martin Moravec, One Lenovo Channel Sales Leader: Z rozšíření distribuce Lenovo Infrastructure Solution Group o AT Computers máme velkou radost. Lenovo má s AT Computers dlouhodobé pevné obchodní vztahy. Věříme, že tato spolupráce nám umožní efektivněji a účinněji obsluhovat zákazníky a poskytnout jim špičkové produkty a služby. Jsme přesvědčeni, že tento krok posílí naši pozici na trhu a přinese prospěch pro všechny strany.”.

Tým specializující se na produkty Lenovo 360 má u ATC na starosti produktový manager Michal Fryz (fryz@atcomp.cz), produktovým managerem přímo na Lenovo ISG je Jan Vávra (vavraj@atcomp.cz). Aktuálně ATC pracuje na zalistování daných serverů a storage a naskladnění se očekává v příštích několika týdnech.

Více informací najdete na http://www.atcomp.cz/.

 

Zdroj obr.:Pixabay

Související články

Leave a Comment