Arrow v ČR dodavatelem dalších programů od Microsoftu

cloud

V lednu Arrow v České republice resellerům s přidanou hodnotou, poskytovatelům služeb a nezávislým dodavatelům softwaru služby cloudové platformy Microsoft Azure, Microsoft 365, Office 365, Dynamics 365, Enterprise Mobility Suite a nabídne také licencování v rámci licenčního programu Microsoft SPLA.

Díky nově podepsanému kontraktu a partnerské cloudové platformě ArrowSphere budete moci využít řady těchto služeb s přidanou hodnotou včetně přímé integrace řešení různých dodavatelů, reportingu, implementační a poprodejní podpory, nástrojů pro vyhodnocení přechodu na cloud nebo účtovacích služeb.

Arrow tak v České republice nabídne pronájmy licencí a služeb Microsoftu a prostřednictvím ArrowSphere také přímé propojení služeb dalších dodavatelů se službami dostupnými v Microsoft Azure velmi efektivně z jednoho místa.

„Vnímáme rostoucí zájem v distribučním kanálu o dodávání cloudových řešení. Zapojením do programů Microsoftu CSP a SPLA jsme výrazně rozšířili nabídku svým obchodním partnerům zejména v oblasti hybridního cloudu,” řekl Milan Bartek, ředitel divize Virtualizace a infrastruktura ve společnosti Arrow ECS, Česká republika.

Související články

Leave a Comment