Arrow Electronics přidává do ArrowSphere produkty Juniper Networks

Vendors IaaS PaaS SaaS HaaS

Globální dodavatel informačních technologií společnost Arrow Electronics zařazuje do své cloudové platformy ArrowSphere produkty společnosti Juniper Networks, která je lídrem v řešeních pro bezpečné sítě na bázi AI (umělé inteligence). Projekt byl spuštěn nejprve ve Švédsku a nyní realizace bude pokračovat ve čtvrtém čtvrtletí 2022 a prvním čtvrtletí roku 2023 v dalších evropských zemích, konkrétně v Rakousku, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Německu, Norsku a Švýcarsku.

Cloudová řešení od společnosti Juniper, jako je například cloudově řízená WiFi/LAN, pomáhají díky technologiím AI zjednodušit provoz sítí a zlepšit uživatelskou zkušenost s cloudem. Umožňují uživatelům efektivně a bezpečně zavádět cloudové aplikace a služby.

Juniper vytváří kombinací hardwaru a technologie umělé inteligence Mist síťová řešení pro podniky, které hledají dokonalý síťový výkon, schopnosti a bezpečnost s využitím AI.

Platforma ArrowSphere pomáhá partnerům spravovat, diferenciovat a dle potřeby rozšiřovat jejich cloudové podnikání. Nabízí produkty veškerých předních hyperscale poskytovatelů i veřejné a soukromé nabídky služeb typu IaaS, PaaS, SaaS a jiného cloudového softwaru. Platforma poskytuje kompletní (end-to-end) správu životního cyklu cloudu, včetně funkcí jako je automatické poskytování, komplexní fakturace, vykazování a prognostická analytika. ArrowSphere také nabízí integrované nástroje DevOps a přizpůsobitelné moduly, které koncovým zákazníkům umožní spravovat vlastní transakce.

TZ

Související články

Leave a Comment