Arrow Electronics distributorem IoT řešení ProEsys

Arrow Electronics podepsal distribuční smlouvu pro region EMEA se společností ProEsys Technologies, italským dodavatelem IoT řešení. ProEsys se zaměřuje na rádiové a IoT přenosové technologie pro chytrá města, zemědělství, telekomunikace, dopravu a bezpečnostní trhy.

Společnost ProEsys vyvinula řadu specializovaných IoT komunikačních řešení založených na senzorech a komunikačních branách s technologii Ultra-wideband, které jsou určeny pro kritické infrastruktury a monitorování vnitřních a vnějších lokalizačních systémů využívajících komunikaci v síti LoRa (dálková síť WAN).

ProEsys vytvořil pro IoT konektivitu několik modelů využití včetně následujících:
• Monitorovací systém pro stožáry elektrického vedení založený na senzorech pro detekci integrity a monitorování vibrací (IVMS), branách a konektivitě LoRa. Šifrovaná upozornění v reálném čase informují operátory energetických sítí, kteří vlastní infrastrukturu, o anomáliích, jako jsou silné vibrace či strukturální poruchy, a dalších relevantních údajích.
• Dalším řešením pro trh s energetickými službami je průmyslový snímač tlaku IPS-1, který umožňuje detekovat úniky v systémech ropovodů, plynovodů a vodovodů.
• Vlastníkům kritických infrastruktur jsou k dispozici také privátní síťová řešení založená na ProEsys Network Serveru.
• Nositelné zařízení WearLOC-2 LoRa pro pracovníky ve venkovních lokalitách, kde neexistuje standardní mobilní nebo rádiová komunikace, zvyšuje jejich bezpečnost a chrání přístup do citlivých oblastí. Senzory umožňují využívat globální navigaci družicového navigačního systému (GNSS) a monitorovat biologické aktivity pracovníků.

Řešení WSN (Worker Safety Network) je dostupné v robustním kufru obsahujícím nositelná zařízení WearLOC-2 a speciální bránu LoRa pro satelitní komunikaci, což vytváří přenosnou LoRa „bublinu” s celosvětovým satelitním pokrytím.

ProEsys se připojuje k celosvětovému ekosystému Arrow, který staví na myšlence spojit přední poskytovatele pokročilých technologií pro implementaci IoT řešení podle individuálních požadavků zákazníka. Arrow Electronics disponuje technologickými řešeními, odbornými znalostmi a ekosystémem dodavatelů, což společnosti umožňuje dodávat na trh kompletní portfolio řešení a služeb pro internet věcí. Podniky mohou nasazovat, spravovat, monitorovat, analyzovat, zabezpečovat a zpeněžovat připojená zařízení a služby po celou dobu jejich životního cyklu – to vše od Arrow.

Související články

Leave a Comment