Arrow ECS distributorem bezpečnostních řešení Thales

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Společnost Arrow rozšířila své bezpečnostní portfolio o řešení společnosti Thales. Ta je dodavatelem produktů a technologií pro zabezpečení kritických informačních systémů a kybernetickou bezpečnost. Společnosti Arrow a Thales se budou soustředit na klíčové požadavky a problémy trhu, jako jsou oblasti GDPR, internet věcí (IoT) a cloud.

„Problematika bezpečnosti a soukromí dat je dnes na programu dne prakticky v každé firmě po celé Evropě. Přispělo k tomu jednak nové nařízení Evropské unie o ochraně dat (GDPR), ale také časté případy prolomení datové bezpečnosti, které plní stránky novin. V důsledku těchto trendů jsme v celém regionu zaznamenali rychle se zvyšující poptávku po našich bezpečnostních produktech. Společnost Arrow má v regionu EMEA širokou partnerskou síť a díky tomu bude možno tuto poptávku uspokojit, neboť partneři Arrow budou moci naše řešení datové bezpečnosti začlenit do nabídky svých komplexních podnikových bezpečnostních řešení,“ uvedl Scott Kemish, ředitel divize Thales eSecurity pro distribuci v regionu EMEA.

Společnost Arrow distribuuje produktovou řadu hardwarových bezpečnostních modulů (HSM) od společnosti Thales a dále její bezpečnostní platformu Vormetric Data Security Platform. Thales nShield HSM poskytuje bezpečné prostředí pro kryptografické zpracování, generování, ochranu a šifrování klíčů. Platforma Vormetric Data Security Platform je řešení datové bezpečnosti zahrnující několik produktů pro zabezpečení citlivých dat na serverech napříč různými datovými centry, cloudy, prostředími velkých dat a datových kontejnerů.

Související články

Leave a Comment