Acronis lídrem v oblasti ochrany koncových bodů

Acronis lídrem v oblasti ochrany koncových bodů

Acronis oznámil zařazení do kvadrantu High Performer v rámci poslední analytické zprávy Canalys Endpoint Security Vendor Performance Index. Acronis, který v prvním letošním čtvrtletí zvýšil své tržby o 18,8 % oproti stejnému období roku 2021, se tak zařadil mezi vedoucí globální lídry v oblasti ochrany koncových zařízení.

Canalys, uznávaná nezávislá analytická firma v oblasti technologického trhu, vydává pravidelné čtvrtletní zprávy identifikující trendy na trhu ochrany koncových bodů a podíly na trhu jednotlivých dodavatelů. Zejména hodnotí jejich aktuální výkonnost na trhu řešení pro endpoint security a zákaznickou poptávku v posledních 12 měsících (aktuálně od července 2021 do června 2022).

V aktuální zprávě Canalys oceňuje řešení Acronis pro ochranu koncových bodů a jeho integraci se službami zálohování a obnovy dat. Acronis byl poprvé oficiálně klasifikován jako vedoucí poskytovatel Endpoint Protection Platform (EPP) v dubnu 2021, kdy se objevil v indexu Canalys Endpoint Security Vendor Performance. Od té doby rozšířil své řešení ochrany koncových bodů, ohlásil řadu integrací s předními poskytovateli platforem pro dodávky služeb a vylepšil svou klíčovou platformu Acronis Cyber Protect Cloud o funkčnosti endpoint protection.

Acronis„Zařazení společnosti Acronis mezi lídry řešení pro ochranu koncových bodů je potvrzením její vysoké výkonnosti na trhu a existence výjimečné zákaznické nabídky,“ řekl Alex Smith, viceprezident společnosti Canalys. „S unikátním přístupem ke kybernetické ochraně a s loajalitou ke svým prodejním partnerům je Acronis na nejlepší cestě k budoucímu posílení své pozice mezi vedoucími dodavateli ochrany koncových bodů pro poskytovatele služeb a prodejce řešení.“ Dalšího úspěchu v oblasti ochrany koncových bodů dosáhl Acronis Cyber Protect v rámci testu organizace AV-Test v červnu tohoto roku. Řešení Acronis dokázalo detekovat a zastavit všech 10 ransomwarových útoků, z toho 8 zastavilo již v první fázi „initial access“ a zbývající dva ve druhé fázi „execution“.

Řešení kybernetické ochrany Acronis spolehlivě využívá více než 20 000 poskytovatelů služeb, 750 000 podniků a organizací ve více než 150 zemích. Za poslední rok platforma Acronis Cyber Protect zabránila více než 1 milionu útoků a ochránila 2,66 milionu zařízení, čímž umožnila poskytovatelům služeb a podnikovým IT oddělením se vyhnout nákladným výpadkům a udržet obchodní kontinuitu.

Související články

Leave a Comment