Co je EcoStruxure IT?

Schneider Electric EcoStruxure IT rozhovor

Přinášíme třetí z rozhovorů s Lukášem Votrubcem ze společnosti Schneider Electric, tentokrát na téma EcoStruxure IT. Odborníka ze Secure Power Division zpovídal Petr Smolník, šéfredaktor vydavatelství AVERIA LTD.

EcoStruxure IT – co tento název znamená v podání společnosti Schneider Electric a o jakou oblast / portfolio produktů se jedná?

Lukas Votrubec
Lukáš Votrubec, Junior Sales Partners Manager, Schneider Electric, Secure Power Division

Jedná se o cloudové řešení, které je nezávislé na dodavateli a umožňuje monitorování a viditelnost fyzické IT infrastruktury z libovolného místa. Software poskytuje organizacím s distribuovaným IT prostředím a místními koncovými systémy nástroje ke sledování napájecího a chladicího zařízení fyzické infrastruktury od různých dodavatelů.

Pro jaké účely je tento produkt vytvořen / vyroben?

EcoStruxure IT monitoruje zařízení v reálném čase, měří výkon, okamžitě oznamuje APC logoproblémy a poskytuje přehled k proaktivní správě IT infrastruktury. Výkon cloudového řešení vám umožní rozhodovat na základě dat, reagovat na nenormální chování zařízení dříve, než se z něj stane problém a spouštět analýzy, které vám pomohou soustředit se na důležité věci.

Kde je ideální využití těchto produktů a pro jakou skupinu zákazníků / firem jsou určeny?

Využití EcoStuxure IT je vhodné u správy non-IT technologií. Non-IT technologie jsou produkty a řešení, která jsou potřebná pro vlastní provoz IT technologií. Jedná se zejména o oblast bezpečného napájení, chlazení, měření spotřeby, monitoringu fyzického prostředí atd. Jakýkoliv zákazník, který svou infrastrukturu spravuje, připojuje do internetu nebo místní sítě, by měl mít zájem využívat tyto nástroje a snažit se zvyšovat její bezpečnost.

Jaké jsou výhody monitorování zařízení pomocí tohoto nástroje?

Výhod a využití pro EcoStruxure IT je celá řada. Jedná se především o výhody v oblasti dostupnosti, v možnosti přizpůsobení, zvýšené ochraně, ovladatelnosti a rychlosti. Hlavní výhodou je především výrazně vyšší efektivita při správě non-IT technologií, kdy prostřednictvím této aplikace, automatizací většiny procesů a s využitím výhod koncepce cloud-based nástrojů, dochází k výrazné úspoře času a celkových provozních nákladů.

Poskytujete tyto služby také přes partnerský kanál? Jak se mohou reselleři o tomto produktu / službě dozvědět více?

Schneider Electric logoNa partnerském portálu se mohou partneři připojit například do EcoStruxure IT fóra (https://community.se.com/t5/EcoStruxure-IT-forum/bd-p/ecostruxure-it-forum), kde získají veškeré odpovědi na své otázky. Pro samotný vstup do svého účtu, kde mají zákazníci monitorovaná svá zařízení slouží stránka EcoStruxure IT, kde mohou vyzkoušet také demo prostředí a třicetidenní verzi zdarma (https://ecostruxureit.com/12917/). K dispozici je s veškerými informacemi také help center (https://helpcenter.ecostruxureit.com/hc/en-us/categories/360001497114-EcoStruxure-IT-for-Partners).

EcoStruxure IT Schneider Electric rozhovor

Související články

Leave a Comment