18. ročník konference eD Expo v rytmu electro boogie

konference eD Expo

Tradiční konference eD Expo se účastnilo 800 resellerů. Představilo se na ni 61 značek a nesla se v duchu robotizace. Nechyběla ani večerní party s robotem a Darou Rolins.

Výrobci i prodejci IT se v úterý 27. března sjeli do Prahy na 18. ročník konference eD Expo, kterou každoročně organizuje distributor eD system. Konferenci zahájil marketingový ředitel eD system Daniel Vondráček a celým dnem provázela moderátorka Gabriela Partyšová.

„Na akci se také představily designové chytré telefony Meizu, což je značka, pro kterou máme nově oficiální zastoupení pro Česko i Slovensko,“ uvedl marketingový ředitel eD system Daniel Vondráček. Z novinek v portfoliu distributor také připomněl exkluzivní distribuci Sharp, a to nejen v segmentu tiskáren, ale i velkoformátových displejů a Smart Signage řešení.

Zatímco si u stánků účastníci prohlíželi produkty 61 značek z celého světa a jejich nové produktové portfolio, ve třech sálech probíhal tradiční sled odborných přednášek. Mezi nimi byla například i prezentace služby eD Market o tom, jak efektivně prodávat v on-linu.

„Téma akce jsme doplnili tanečním vystoupením robotického electro boogie a speciální přednáškou s názvem Roboti s umělou kůží: bezpeční a šikovní spolupracovníci. Té se ujal odborník na robotiku Matěj Hoffmann z ČVUT,“ dodala organizátorka akcí eD system Martina Brauner.

V průběhu dne dále probíhalo hlasování o nejlepší stánek a přednášku, které nakonec v obou kategoriích vyhrála značka Epson. Všichni hlasující navíc měli možnost zapojit se do závěrečné tomboly.

Formálnější část akce vystřídala večerní VIP party v industriálním prostoru pražské Pragovky, kde hosty vítal humanoidní robot Pepper, se kterým se následně mohli vyfotit také v tematickém fotokoutku společnosti Canon. Zábavu mimo jiné také rozproudilo taneční vystoupení s následným tanečním workshopem i velmi kontaktní vystoupení zpěvačky Dary Rolins.

Související články

Leave a Comment