X-Diablo Double bylo zvoleno „pozoruhodným produktem 2021“

x-diablo_banner_pozoruhodnyprodukt2021

Za unikátní PC sestavu X-Diablo Double Gaming+Stream,  která skrývá 2 zcela samostatné PC v jedné case, získala společnost AT Computers ocenění „Pozoruhodný produkt 2021“.

ATCSoutěž pod názvem „Pozoruhodný produkt“ vyhlašuje redakce magazínu BusinessIT.cz a jejím cílem je upozornit na IT produkty, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon.

Tento počítač X-Diablo byl oceněn právě za unikátní pojetí 2 zcela nezávislých PC v jedné case, kde levá strana zajistí extrémní výkon využitelný mimo jiné pro profi gaming, pravá strana zajistí výkon pro dokonalý stream, youtubering i práci, a to bez omezení výkonu levé strany a naopak. Obě konfigurace jsou upravitelné na přání zákazníka. Profesionální hráči či youtubeři tak mohou hrát hry a přitom je streamovat, aniž by to ubíralo na výkonu a brzdilo herní jízdu. To vše zajistí výkonné komponenty od známých značek, např. procesor Intel Core vč. vodního chlazení Fractal, grafická karta NVIDIA, paměť HyperX Predator, disk SSD 1TB Samsung a základní deska GIGABYTE. Produkt má ovšem potenciál využití nejen pro profesionální hráče, ale i pro další náročná nasazení.

x diabloK ocenění se za ATC vyjádřil Jaromír Rozsíval, který má u ATC na starosti rozvoj gamingové sítě X-Play: „X-Diablo Double je nejnovější a jedinečný počin naší X-Diablo rodiny a za toto ocenění jsme samozřejmě potěšeni. Tento model určitě patří ke špičce toho, co lze aktuálně vyrobit a jsme na to patřičně hrdí“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment