Výkonný herní monitor AGON PRO AG274QZM

herní monitor AGON PRO AG274QZM recenze

AGON PRO AG274QZM je herní monitor určený pro profesionální soutěžní hráče a nadšence do esportu. Má dokonalý obraz se špičkovými barvami na všech platformách. Díky mini LED technologii využívá monitor více úrovní podsvícení. Obnovovací frekvence 240 Hz v kombinaci s dobou odezvy 1 ms zaručuje naprosto plynulé hraní.

Panel IPS má rozlišení QHD 2 560 x 1 440 zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a ostrý obraz zachycující i ty nejjemnější detaily. Širokoúhlý poměr stran 16 : 9 poskytuje množství prostoru pro zábavu i práci, a navíc umožňuje vychutnávat hry nebo filmy v jejich původní velikosti. Obnovovací frekvence 240 Hz využívá sílu špičkových GPU pro bezprecedentní plynulost obrazu na obrazovce.

herní monitor AGON PRO AG274QZM back recenzeHlavním rysem soutěžního AG274QZM je jeho MiniLED podsvícení s 576 jednotlivými zónami stmívání. Zapnutím podsvícení pouze na malé části panelu může monitor dosáhnout jasu až 1200 nitů a zobrazit jasné vizuální prvky, jako je sluneční světlo, oheň atd., a zároveň zobrazit hluboké tmavé stíny.

Tento všestranný monitor nabízí připojení USB-C s výkonem 65 W pro nabíjení a napájení připojených notebooků. Se 4 porty USB 3.2 může monitor fungovat jako dok pro připojení dalších periferií, jako je klávesnice, myš atd. S vestavěným KVM přepínačem mohou uživatelé přepínat mezi dvěma zdroji (např. herní počítač a pracovní nebo streamovací počítač) při použití stejné sady klávesnice a myši.

Monitor AG274QZM má na zadní straně světla Light FX RGB, která lze synchronizovat s ostatními AGON by AOC zařízeními. Pro větší efekt umí také promítat logo AGON na stůl. Díky přiloženému ovladači QuickSwitch ve tvaru puku je úprava nastavení OSD hračkou, přičemž jej lze ovládat také pomocí joysticku nebo softwaru G-Menu.

Obraz vedle obrazu je funkce, která vám umožňuje využívat více zdrojů (např. váš notebook a stolní počítač) současně a zobrazit jejich obsah na stejné obrazovce.

AGON by AOC logoPřipojení pomocí rozhraní USB-C poskytuje možnost využívání funkce funkci DisplayPort Alternate Mode pro přenášení videosignálů ve vysokém rozlišení z notebooku do monitoru při souběžném nabíjení baterie tohoto notebooku z monitoru prostřednictvím napájecí funkce portu USB. Standard USB 3.1 navíc zajišťuje bleskově rychlý přenos dat, což znamená, že i přenášení videa s rozlišením 4K lze provádět během doby kratší než jedna minuta.

Monitor má nastavitelný stojan a díky své otočné funkci může být otočen o 180° z režimu zobrazení na šířku do režimu zobrazení na výšku.

herní monitor AGON PRO AG274QZM porty recenze

Plusy

  • obnovovací frekvence 240 Hz
  • rozlišení QHD 2 560 x 1 440
  • podsvícení
  • ovladač QuickSwitch
  • USB-C
  • nastavitelný stojan

Mínusy

  • cena

Herní monitor AGON PRO AG274QZM je nabitý technologiemi a nabízí super zážitek při hraní her, sledování filmů či práci. Jedinou výtkou by mohla být vyšší cena, která se aktuálně pohybuje od 26 700,- do 31 200,-. Za redakci udělujeme 4,5 hvězdy z 5ti možných.

Související články

Leave a Comment