Verbatim: Bezdrátové nabíjecí stojany pro iPhone a Apple Watch

Verbatim Bezdrátové nabíjecí stojany pro iPhone a Apple Watch

Mezi další novinky v portfoliu společnosti Verbatim patří bezdrátové nabíjecí stojany pro iPhone a Apple Watch. Jsou to tři různá zařízení, pojďme se podívat na podrobnosti.

Nabíjecí stojan 2 v 1 pro Apple Watch a iPhone

Pomocí nabíjecí stanice Verbatim 2 v 1 můžete bezdrátově nabíjet hodinky Apple Watch a iPhone 8 nebo novější nebo jiné zařízení s bezdrátovým nabíjením s certifikací Qi. Stojan je navržen pro co nejrychlejší nabíjení zařízení. Celkový výstupní výkon je max. 20 W (Apple Watch: 5 W, bezdrátové nabíjení: max. 15 W).

Nabíjecí stojan 3 v 1 pro Apple Watch a iPhone

VerbatimV nabíjecím stojanu 3 v 1 nabijete až tři zařízení současně. Z toho jedno pomocí kabelu. Můžete bezdrátově nabíjet hodinky Apple Watch, iPhone (8 nebo novější) nebo jiné zařízení s bezdrátovým nabíjením s certifikací Qi a kabelem jedno zařízení přes port QC 3.0 USB-A. Celkový výstupní výkon je max. 44 W (Apple Watch: 5 W, bezdrátové nabíjení: max. 15 W, USB-A QC 3.0: max. 24 W).

Duální nabíjecí stojan 3 v 1 pro Apple Watch a iPhone

Verbatim Duální nabíjecí podložka 3 v 1Tímto zařízením nabijete bezdrátově až tři zařízení současně. Můžete bezdrátově nabíjet hodinky Apple Watch a dva telefony iPhone (8 nebo novější) nebo jiné zařízení s bezdrátovým nabíjením s certifikací Qi. Celkem je výstupní výkon max. 35 W (Apple Watch: 5 W, bezdrátové nabíjení: 2 × max. 15 W).

Všechny nabíjecí stojany mají ochranu proti nadproudu a přepětí a certifikaci MFi. Nabíjecí stanice 3 v 1 mají certifikaci Qi. Skutečná rychlost nabíjení závisí na konkrétním zařízení.

Související články

Leave a Comment