Stolní box S se zásuvkou a USB nabíječkou

Unica System - Stolní box S se zásuvkou a nabíječkou USB

Určitě se vám to už přihodilo. Sedíte, pracujete nebo koukáte na film, vašemu zařízení “dojde šťáva”, ale zásuvka je moc daleko. Přesně tento problém řeší stolní boxy Unica Systém+ od společnosti Schneider Electric.

Stolní boxy Unica Systém+ propojují estetičnost s funkčností. Používají kvalitní textilní povrch od Kvadrat fabrics, renomované dánské společnosti vysoce hodnocené architekty, umělci, designéry a výrobci nábytku.

Schneider Electric logoStolní boxy S se montují na desku stolu nebo jakýkoliv jiný povrch pomocí pružinové svorky, snadno se používají a poskytují přístup k napájení a USB, kdykoliv je potřeba.

Jsou vybaveny jednou standardní kolíkovou zásuvkou a dvěma USB konektory s vysokým nabíjecím výkonem 5V/3.1A. Jeden typ konektoru je USB typu A, druhý je USB typu C. Dvoumetrový kabel slouží pro jednoduché zapojení do zásuvky.

Stolní box má šířku 60 mm, výšku 140 mm a hloubku 110 mm. Tento systém stolních jednotek se dodává ve dvou barevných variantách bílo-šedé a černo-šedé. Dodává se se zajišťovacím kroužkem pro bezpečné zapuštění do stolu. Toto zařízení neobsahuje rtuť a je kvalifikováno jako ekologický prémiový výrobek s minimálním použitím nebezpečných látek.

Stolní box S získal prestižní ocenění Design Award 2020. Pokud potřebujete jednoduše a přitom stylově vyřešit napájení vašich zařízení na stole, je stolní box S tou pravou volbou.

Unica System - Stolní box S se zásuvkou a nabíječkou USB varianty

Související články

Leave a Comment