Společnost Anect se stala Gold partnerem společnosti F5

ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5

Společnost Anect oznámila, že se stala Gold partnerem společnosti F5. Tato certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti.

„Nástroje a řešení společnosti F5 pomáhají našim zákazníkům při jejich digitální transformaci a rychlému vývoji, při zavádění nových aplikací, při zajišťování aplikační dostupnosti a bezpečnosti proti útokům hackerů a škodlivých botů, DDoS útokům apod.“ dodává Ivan Svoboda, Senior Security Advisor Anectu.

Zákazníky společnosti Anect, které využívají nástroje F5, můžete najít v sektorech státní správy, průmyslu a služeb.

Zvýšená poptávka a potřeba aplikační bezpečnosti (například i nástrojů F5) souvisí hned s mnoha faktory. Jedním z nich je neustále se zrychlující proces agilního vývoje a zavádění nových aplikací (trendy DevOps), dalším je trend digitalizace a samotné digitální transformace, přechod do cloudových a hybridních prostředí, potřeba sledovat a zvyšovat efektivitu výkonnosti aplikací a v neposlední řadě zvýšená frekvence a různorodost kybernetických útoků.

Související články

Leave a Comment