Nové herní PC X-Diablo od AT Computers

x_diablo Intel

ATCNový herní PC X-Diablo, které společnost AT Computers sestavila, má aktuálně nejdokonalejší procesor Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, který byl IT světu představen na konci dubna a nyní přichází do prodeje.

x-diablo_intel-01V ATC již vytvořili první herní PC X-Diablo s tímto nejnovějším procesorem, a to X-Diablo Gamer X510 2060S. Tento procesor a další kvalitní komponenty od Asus, HyperX a dalších světoznámých značek vám tak zajistí pohotovou hru, téměř 3x rychlejší stahování a spolehlivější připojení.

Procesory Intel 10. generace jsou momentálně nejdokonalejší procesory pro stolní herní počítače, které jsou na trhu – dopřejí vám až o 31 % lepší celkový výkon systému, až 187 snímků za sekundu při streamu a nahrávání, až o 12 % rychlejší úpravy videa a až o 18 % rychlejší úpravy 4K videa (to vše ve srovnání s předchozí generací nebo s PC starými 3 roky).

„Každá technologická novinka, každý posun k lepšímu výkonu je samozřejmě vítaný, posouvá možnosti IT zase o kousek dál. A jsme moc rádi, že se zcela novým procesorem Intel 10. generace máme již vyrobené herní počítače X-Diablo. Přinášíme tak možnost využití této absolutní novinky bez prodlevy i českým zákazníkům.“, vyjádřil se Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

ATC teď aktuálně rozdává ke všem PC X-Diablo fotbalové míče k Euro 2020 a měsíční členství Xbox Game Pass zcela zdarma.

 

PC X-Diablo má u ATC na starosti Petr Rakus, produktový manažer (rakus@atcomp.cz).

Více informací na http://www.x-diablo.cz/ nebo na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment