SAS a Microsoft uzavřely partnerství

SAS a Microsoft

Společnosti Microsoft a SAS oznámily uzavření rozsáhlého technologického a strategického partnerství. Obě společnosti umožní svým zákazníkům, v rámci rozšíření nabízených služeb a podpory aktivit v oblasti digitální transformace, pracovat v platformě SAS v cloudu. V rámci uzavřeného partnerství přemigrují obě společnosti analytické produkty SAS a průmyslová řešení na Microsoft Azure jako preferovaného cloudového poskytovatele pro SAS Cloud. Technická řešení a expertní znalosti společnosti SAS pak přinesou zákazníkům společnosti Microsoft vysokou přidanou hodnotu v segmentech zdravotnictví, finančních službách a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Partnerství obou firem je založeno na integracích společnosti SAS napříč cloudovými řešeními Microsoftu pro Azure, Dynamics 365, Microsoft 365 a Power Platform a podporuje společnou vizi firem pro další demokratizaci v oblasti umělé inteligence a analytiky.

Trendem je migrace do cloudu

Organizace po celém světě migrují do cloudu, aby inovovaly a byly schopny rychleji dosáhnout svých cílů. V rámci tohoto přechodu mnoho zákazníků, například zdravotnický systém Mercy v St. Louis, přesunuje své analytické procesy SAS na Azure pro zvýšení výkonnosti a optimalizaci nákladů.

S cílem zajistit bezproblémový provoz a pomoci organizacím urychlit jejich cloudové transformační aktivity spolupracují SAS a Microsoft s cílem zajistit, aby produkty a řešení SAS mohly být úspěšně implementovány a efektivně provozovány na Azure.

Kromě toho budou Microsoft a SAS, prostřednictvím partnerství, zkoumat možnosti využití analytických řešení společnosti SAS, včetně oborově specifických modelů, v Azure a Dynamics 365, a budovat nová řešení pro zákazníky využívající analýzy dat od společnosti SAS napříč všemi odvětvími. Tato další integrace umožní zákazníkům SAS profitovat ze škálovatelnosti a flexibility cloudu díky analytikám a umělé inteligenci. Microsoft a SAS již dnes zákazníkům pomáhají s řešeními, která jim pomáhají těžit z velkého množství dat generovaných internetem věcí, kombinací platformy Azure IoT společnosti Microsoft s analytikou IoT edge-to-cloud a funkcemi AI společnosti SAS. Město Cary (NC) v současné době využívá nabídku IoT od Microsoftu a SAS pro predikci vzniku lokálních povodní.

S podporou společného prodeje a aktivit na trhu budou koncem letošního roku na trh uvedeny další produkty a řešení společnosti SAS. To umožní zákazníkům SAS a Microsoft řešit důležité a velmi složité analytické výzvy a zároveň podporovat nepřetržité inovace. Společnost SAS se rovněž zavázala používat Microsoft 365 a Dynamics 365 pro podporu svých interních operací.

Související články

Leave a Comment