První SSD disk RGB M.2 PCIe Gen 4×4 na světě

SSD disk RGB M.2 PCIe Gen 4x4

Herní značka Viper uvádí na trh VPR400, první SSD disk RGB M.2 PCIe Gen 4×4 na světě.

SSD disk je postaven na nejnovějším kontroléru Innogrit IG5220 Gen4x4. Navržen tak, aby poskytoval bezkonkurenční výkon pro hráče a tvůrce. Nyní je k dispozici v kapacitách 1 TB a 512 GB.

Součástí balení je unikátní hliníkový rozdělovač tepla, který udržuje tepelnou stabilitu disku a zároveň zvýrazňuje vestavěné RGB LED diody. Tento SSD disk využívá nejnovější kontrolér Innogrit IG5220 Gen4x4 a nejkvalitnější paměťové čipy 3D NAND. Díky tomu disk poskytuje rychlosti 4K zarovnaného náhodného čtení a zápisu 4K Aligned až 600K a 500K IOPs a rychlosti sekvenčního čtení a zápisu až 4 600 MB/s a 4 400 MB/s (1TB model). Disk je k dispozici v kapacitách 1 TB a 512 GB.

„Disk VIPER VPR400 byl navržen tak, aby poskytoval vysokou rychlost a výkon pro intenzivní hraní her a tvorbu videoobsahu. Společnost Viper si uvědomuje, že klíčem k udržení výkonu a dlouhé životnosti úložné jednotky je udržení tepelné stability vysokorychlostních SSD disků,“ říká Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Viper Gaming.

Vestavěné RGB podsvícení je plně synchronizovatelné s ostatními periferiemi Viper Gaming RGB pomocí inteligentního softwaru VIPER RGB 3.0, který uživatelům umožňuje přizpůsobit si profily osvětlení nebo zvolit libovolné předprogramované vzory osvětlení RGB.

Efektivní řízení teploty pro vysoký výkon

SSD disk Viper VRP400 se liší od tradičních SSD disků NVMe, u nichž jsou nastavena výkonnostní omezení, která omezují rychlost přenosu dat při čtení a zápisu, aby byla zachována přijatelná provozní teplota. Namísto toho podporuje disk Viper VPR400 technologii Thermal Throttling, která využívá vestavěný tepelný senzor a firmware k inteligentnímu řízení provozního výkonu a teploty SSD. Tato technologie dokáže účinně zabránit přehřátí a zároveň efektivně řídit nejlepší výkon v dynamických podmínkách.

Nový VIPER VPR400 RGB M.2 Gen 4×4, na který společnost Viper Gaming poskytuje pětiletou záruku, je jednou z nejlepších voleb pro hráče a tvůrce videoobsahu, kteří vyžadují mimořádně rychlé spouštění systému a okamžitý přístup k souborům pro vyšší produktivitu.

TZ

Související články

Leave a Comment